• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

تیشه گران: با میزبانی فوتبال انتخابی المپیک در کیش، ناشنوایان هم دیده شدند

  • 24 خرداد 1400 - 10:56

رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: با برگزاری رقابت های فوتبال انتخابی المپیک در کیش به دنبال مطرح کردن جایگاه ناشنوایان بودیم که با میزبانی این رقابتها به اهداف پیش بینی شده دست یافتیم.

مهران تیشه گران در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: برگزاری مسابقات فوتبال انتخابی المپیک در کیش تبلیغات خوبی برای ناشنوایان بود و سبب شد تا جایگاه آنها بین مسوولین ورزش نسبت به گذشته پررنگ تر دیده شود و مورد توجه قرار بگیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که با میزبانی رقابتهای فوتبال انتخابی المپیک چقدر به اهداف پیش بینی شده دست پیدا کردید، افزود: هر چند میزبانی ۷ کشور در شرایط کرونایی کار سختی بود، اما از این که مسابقات بدون دغدغه و استرس برگزار شد و تیم ها در سلامت کامل به کشور خود بازگشتند، دستاورد خوبی برای ایران داشت و سبب شد در کنار این میزبانی به موفقیت های دیگری نیز دست پیدا کنیم.

تیشه گران همچنین با اشاره به برگزاری رقابتهای بسکتبال انتخابی المپیک ناشنوایان به میزبانی ایران، گفت: قرار بود رقابتهای بسکتبال انتخابی المپیک نیز همزمان با فوتبال در کیش برگزار شود که به دلیل حد نصاب نرسیدن تیم ها، این مسابقات از سوی کنفدراسیون آسیا به تعویق افتاد. در جریان برگزاری مسابقات فوتبال انتخابی المپیک این میزبانی از سوی کنفدراسیون آسیا دوباره به ایران داده شد که البته منتظر نامه مکتوب از سوی کنفدراسیون آسیا هستیم تا پیگیر برگزاری این مسابقات باشیم.

وی پیرامون این پرسش که آیا رقابت های بسکتبال انتخابی المپیک نیز در کیش برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در صورتی که با طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال به توافق برسیم، تصمیم داریم این مسابقات را مهر ماه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار کنیم.

تیشه گران در پایان از زحمات فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس، کریمی و مهدی فرشادان عضو هیات رییسه فدراسیون که در برگزاری مسابقات فوتبال انتخابی المپیک در کیش همکاری لازم را داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.