فرهنگ

ثبت‌نام ۱۱۲ سازمان و نهاد برای دریافت اعتبار خرید کتاب

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ثبت‌نام ۱۱۲ سازمان‌ و نهاد برای دریافت اعتبار خرید کتاب در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا اسماعیلی مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به میزان ثبت‌نام برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از سوی سازمان‌ها و نهادهای سراسر کشور گفت: تا پایان سومین روز از برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، تعداد ۱۱۲ سازمان و نهاد با مراجعه پایگاه اطلاع‌رسانی خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی Ketab.ir ثبت‌نام خود را برای دریافت اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) انجام داده‌اند.

وی افزود: ثبت‌نام ۳۳ نهاد و سازمان در سامانه نهایی شده است. همچنین ۶۳ سازمان در انتظار پرداخت میزان مشارکت خود هستند و درخواست ۱۶ سازمان و نهاد نیز در دست بررسی است.

اسماعیلی گفت: تخصیص یارانه اعتباری خرید کتاب سازمان‌ها و نهادها هر سال از سوی برگزارکنندگان نمایشگاه با هدف تجهیز کتابخانه‌های نهادها و سازمان‌ها یا تأمین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ انجام می‌شود.

سازمان‌ها و نهادهای علاقه‌مند برای مشارکت در دریافت بن اعتباری خرید کتاب می‌توانند با مراجعه به سایت Ketab.ir ثبت‌نام کنند.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا