ثبت ۹ فوتی دیگر بر اثر کرونا در کرمانشاه

  • 13 آذر 1399 - 16:30

کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۹ کرمانشاهی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی محمدی ظهر امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۴۹ مورد مثبت بستری مبتلا به کرونا و ۷۹ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی شدند.

وی افزود: هم‌اکنون ۶۴۰ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۹ نفر است که از این تعداد یک مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد جان باختگان افزود: در هریک از شهرستان‌های اسلام آباد غرب و کنگاور ۲ نفر و در هریک از شهرستان‌های هرسین، پاوه، روانسر و قصرشیرین یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۲۸۶ نفر رسید.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۲۲ نفر از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0