تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

جاده های شهر سهرورد تخریب شده است

  • 01 آبان 1399 - 11:37

عضو شورای اسلامی شهر سهرورد گفت: جاده های منتهی به شهر سهرورد به علت تردد کامیون های که مواد معدنی جابه جا می کنند، تخریب شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلال محمدی در جلسه شورای اسلامی استان زنجان، گفت: انتظار ما از مسئولان استان این است که در جلسات شورای اسلامی شهرستان‌ها حضور داشته و از نزدیک در جریان امور، مسائل و مشکلات مناطق قرار گیرند.

وی افزود: حضور مسئولان در شهرستان‌ها باعث می‌شود تا اشرافیت کاملی به مشکلات داشته و نسبت به مرتفع کردن آن اقدام کنند، بنابراین انتظار مردم استان به ویژه شهرستان‌ها از مسئولان این است که شاهد حضور فیزیکی مسئولان عالی‌رتبه استان در شهرستان‌ها باشند.

عضو شورای اسلامی شهر سهرورد با بیان اینکه برای اقدام عملی در هر حوزه‌ای باید جلسات کارشناسی شده و تخصصی در این زمینه برگزار شود، تصریح کرد: استاندار سابق زنجان با حضور در شهر سهرورد قول‌های مساعدی در راستای مرتفع شدن بسیاری از مشکلات این منطقه داد که تا به امروز محقق نشده است.

محمدی با یادآوری اینکه شهر ۸۶۰۰ نفری سهرورد به لحاظ فضای ورزشی‌ وضعیت خوبی ندارد، ادامه داد: روند کارها در این شهر به گونه‌ای است که هر پروژه‌ای که آغاز به کار می‌کند، روند اجرایی آن سال‌ها به طول انجامیده و در نهایت نیمه‌کاره متوقف می‌شود.

وی یکی دیگر از دغدغه‌های مردم سهرورد را مربوط به جاده‌های این شهر دانست و اظهار کرد: جاده‌های سهرورد زیر چرخ کامیون‌هایی که مواد معدنی را جابه‌جا می‌کنند، تخریب شده است، به طوری که خودروهایی که از این محور تردد می‌کنند حتی قادر نیستند با سرعت بیش از ۳۰ کیلومتر در ساعت از آن عبور کنند.

عضو شورای اسلامی شهرستان خدابنده در ادامه گریزی به مشکل مسکن‌دار شدن جوانان در شهر سهرورد زد و بیان کرد: این شهر دارای ۱۷۰۰ هکتار اراضی عمومی است و سال‌ها پیش مقرر شده بود که مسکن محرومان در این شهر احداث شود که این موضوع تا به امروز محقق نشده است.

محمدی تنها پروژه عمرانی شهر سهرورد در دولت‌های یازدهم و دوازدهم را مربوط به ساختمان فوریت‌های پزشکی این شهر دانست و عنوان کرد: بعد از گذشته سه سال از احداث ساختمان فوریت‌های پزشکی سهرورد، هنوز شاهد افتتاح این ساختمان نیستیم، این در حالی است که این ساختمان را باید تنها پروژه دولت در این شهرستان  در صورت افتتاح  قلمداد کرد.

وی با بیان اینکه شهر سهرورد دارای ورودی ۳۵۰ متری است، گفت: همین موضوع و اهمیت ندادن به بهسازی آن باعث شده است فارغ از سیلابی شدن منطقه در روزهای بارانی، شاهد کشته شدن ۱۴ نفر در طول یک دهه گذشته در این ورودی باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر سهرورد با اشاره به نیاز جوانان این منطقه به مسکن، خاطرنشان کرد:  موضوع مسکن در این شهر به یک دغدغه تمام‌نشدنی تبدیل شده است، به طوری که یک جوان برای رسیدن به این حداقل‌های زندگی باید هزینه‌های زیادی را متحمل شده و از مسیرهای صعب‌العبور اداری برای خانه‌دار شدن عبور کند که این خود باعث سرخوردگی جوانان می‌شود. 

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها