تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

جریان تحریف دنبال آدرس غلط دادن است و آمریکا آن را تدریس می‌کند

  • 12 آبان 1399 - 12:13

رئیس قوه قضائیه گفت: جریان تحریف دنبال آدرس غلط دادن است و دانشکده‌های آمریکایی و غربی این آدرس غلط‌ها را تدریس می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی مسئولان قضائی گفت: دادستان تهران ضمن رسیدگی به تخلفات صادرکنندگان، به این هم رسیدگی کند چطور افراد فاقد صلاحیت و کارتن خواب مورد تأیید دستگاه‌های دولتی قرار گرفته‌اند؟

وی افزود: گره زدن بازار و اقتصاد کشور به اینکه در آن سوی عالم چه کسی رئیس جمهور می‌شود، غلط است. جریان تحریف دنبال آدرس غلط دادن است و دانشکده‌های آمریکایی و غربی این آدرس غلط‌ها را تدریس می‌کنند.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: جریان تحریف دنبال بزک کردن چهره آمریکا در ایران است و خوی استکباری آمریکا، جمهوری خواه و دموکرات نمی‌شناسد و پیام مبارزات مردم ایران در مقابل دشمنی‌های آمریکا در ادوار مختلف، بی اعتمادی به آمریکاست.

آیت الله رئیسی افزود: به هیچ عنوان نباید اجازه داد امنیت جامعه دچار مخاطره شود. برخی با شرارت دنبال ایجاد ناامنی هستند و دستگاه‌های امنیتی انتظامی و قضائی در سراسر کشور طبق قانون موظفند اجازه ندهند شرارت شکل بگیرد و تحرکات اشرار را زیر نظر بگیرند، هم اقدام پیشگیرانه کنند هم به موقع برخورد کنند.

تکمیل می شود…

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها