• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

جریمه نقدی و محرومیت برای ۲ دوچرخه‌سواری که درگیر شدند

  • 05 آبان 1399 - 15:09

رای کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه‌سواری برای دو رکابزنی که در جریان برگزاری رقابت‌های لیگ برتر با یکدیگر درگیر شدند، اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه‌سواری، 19 مهر ماه در دومین مرحله لیگ برتر دوچرخه‌سواری جاده در تبریز و در ماده استقامت جاده، میرصمد پورسیدی از تیم سپاهان اصفهان و سعید صفرزاده از تیم دانشگاه آزاد تبریز در حین برگزاری مسابقه با یکدیگر درگیری پیدا کردند که پس از تشکیل جلسه کمیته انضباطی و اظهار ندامت و پشیمانی، هر دو با محرومیت مواجه شدند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

رای صادره به شرح ذیل است:

«پیرو گزارش کمیته داوران مسابقات مرحله دوم لیگ دوچرخه‌سواری کشور نسبت به درگیری دو تن از دوچرخه‌سواران تیم دانشگاه اسلامی تبریز به‌نام آقای سعید صفرزاده و آقای صمد پورسیدی  از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که در زمان اجرای مسابقات نبست به درگیری و توهین و اهانات نسبت به هم اقدام نموده و محیط ورزشی را با تشنج همراه نموده‌اند با تشکیل این جلسه و استماع  اظهارات نامبرگان و شور اعضای کمیته انضباطی به استناد ماده 6 و 7 و بندهای 10 و 3 از ماده 8 مرقوم هریک از ورزشکاران خاطی را به مدت 3 ماه محرومیت از حضور در میادین ورزشی و پرداخت سه میلیون ریال جزای نقدی در حق هیئت استان محکوم می‌نماید. علی‌هذا نظر به عدم سوء سابقه نامبردگان و اظهار ندامت و پشیمانی نسبت به وقوع حادثه قسم اول محرومیت را به‌مدت یکسال تعلیق می‌نماید.

رای صادره به استناد ماده 9 قانون فوق الذکر قطعی بوده و در صورت اعتراض بنا به تشخیص افراد مندرج قانون ظرف یک هفته می‌تواند مورد برسی قرار گیرد.»

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code