تاریخ : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ 10 ذو القعدة 1442 Saturday, 19 June , 2021

جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ۱۰ هزار و ۴۲۶ خودرو/ محدودیت‌ها ادامه دارد

  • 15 آبان 1399 - 13:36

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تعداد ۱۰ هزار و ۴۲۶ دستگاه خودرو توسط دوربین‌های جاده‌ای و عوامل پلیس حاضر در محورهای ۲۵ استان، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شده‌اند.

سرهنگ احمد شیرانی، در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امروز چهارمین روز از اجرای محدودیت‌های ترددی در راستای شیوع کرونا در کشور است. در چهارمین روز از اجرای این طرح شاهد همکاری بیشتر مردم با پلیس هستیم و ترددها به طرز قابل ملاحظه‌ای در محورهای مواصلاتی این ۲۵ استان کاهش یافته است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: به دلیل اینکه اکثر رانندگان اعلام می‌کنند که ما نمی‌دانستیم این استان‌ها جزو استان‌های دارای محدودیت تردد است، یک بار دیگر اسامی این ۲۵ استان را تکرار می‌کنم که استان‌های دارای ممنوعیت عبارتند از تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان.

وی افزود: همچنان طرح محدودیت‌ها ادامه دارد و تا ساعت ۲۴ فرداشب این طرح در محورهای ۲۵ استان اجرا می‌شود و از خروج خودروهای بومی و ورود خودروهای غیربومی جلوگیری می‌شود.

وی گفت: در چهارمین روز از اجرای این طرح شاهد کاهش ۴۰ درصدی محورهای مواصلاتی این ۲۵ استان هستیم.

شیرانی با اشاره به اینکه خودروهای امدادی، انتظامی، درمانی و سوخت رسان شامل محدوئدیت نمی‌شوند، اظهار داشت: تا به امروز ۱۳۰ هزار خودرو از سمت پلیس تذکر گرفته‌اند و به شهرهای خود برگشت داده شده‌اند.

وی یادآور شد: تعداد ده هزار و ۴۲۶ خودرو توسط دوربین‌های جاده‌ای و هم توسط عوامل پلیس حاضر در محورهای این ۲۵ استان، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شده‌اند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها