تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

  • 25 اردیبهشت 1400 - 10:15


رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت، جزئیات و علت واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی را تشریح کرد.


سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از سقوط یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ از ارتفاع ۱۰ متری به پایین و مرگ دلخراش ۵ نفر به خاطر سرعت غیر مجاز خبر داد.

سرهنگ مومنی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در ساعت ۲۳:۲۰ شب گذشته در مسیر بزرگراه شهید بابایی به شرق – یاسینی ، یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیرمجاز از راه منحرف شده و به شدت با گاردریل های کناری بزرگراه برخورد می کند.

وی افزود : سرعت این وسیله نقلیه به حدی بوده است که ۴ شاخه گاردریل را از جای کنده و ترمزهای پیاپی راننده نیز نتوانست خودرو را از واژگونی نجات دهد؛ در نهایت خودرو پس از این برخورد از سطح سواره رو بزرگراه بابایی به پایین سقوط می‌کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه عدم توانایی راننده در کنترل خودرو مزید علت این حادثه بوده بوده، گفت: این بی احتیاطی باعث شده پژو ۲۰۶ در حالت واژگون به پایین سقوط کرده و به داخل کانال آب محور شهید یاسینی به جنوب افتاده و در نهایت متوقف شود.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه و در اثر شدت ضربه راننده ۳۰ ساله و ۴ سرنشین این خودرو که یکی از آنها خانم بود در دم فوت می کنند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شده و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی افزود: عوامل امدادی و اورژانس نیز بلافاصله در موقعیت حاضر شده و اقدامات خود را انجام دادند.

سرهنگ مومنی با اظهار تاسف از بروز این حادثه و همدردی با خانواده های این عزیزان از رانندگان خواست حین حرکت با سرعت مقرره تردد کرده و از انجام اعمال و حرکاتی که باعث حواس پرتی می شود خودداری کنند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها