جشنواره بین المللی غدیرانه فهما در قزوین برگزار می شود

  • 03 مرداد 1400 - 12:51

قزوین- مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: کانونهای مساجد جشنواره بین المللی غدیرانه فهما را ویژه عموم مردم و برای اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد برگزار می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون مساجد استان قزوین حجت الاسلام علی رمضانی اظهار کرد: واقعه غدیر، روح ولایت علوی، زنده کننده و نگه دارنده و استمرار بخش اسلام راستین است و مقام رسالت اسلام تکمیل و نعمت حق بر مردم کامل شد و اسلام به عنوان آخرین دین آسمانی رسمیت یافت.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: در راستای همین روز بزرگ و فرخنده ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جشنواره بین المللی غدیرانه فهما را ویژه عموم مردم و برای اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همزمان در سراسر کشور برگزار می‌نماید و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

وی افزود: جشنواره غدیرانه فهما به سه زبان فارسی انگلیسی و عربی برگزار شده و شرکت کنندگان باید یکی از فرازهای خطبه غدیر را انتخاب و به تولید محتوا در قالب‌های اینفوگرافیک، کلیپ، پادکست پرداخته و تا روز عید غدیر ارسال کنند.

رمضانی بیان کرد: علاقمندان با مراجعه به نشانی https://zil.ink/fahma می‌توانند آثار خود را ارسال کنند واعلام برندگان مسابقه روز ۱۲ مراد ماه و در صفحه اینستاگرامی bachehayemasjed.fahma@ اطلاع رسانی می‌شود.

وی درپایان گفت: امیدواریم با برگزاری چنین جشنواره و برنامه‌هایی بتوان گامی ارزشمند در راستای تبلیغ غدیر برای جوانان و نوجوانان مسجدی باشیم.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0