تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

جشنواره ملی “نقش‌ تن پوش” بیش از ۱۰۰۰ اثر دریافت کرد

  • 22 اردیبهشت 1400 - 17:53

دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن‌ پوش از استقبال گسترده طراحان مد و لباس و ثبت‌نام ۱۰۴۰ اثر در این دوره از جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی جشنواره، امین مختاری دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش همزمان با پایان مهلت ارسال آثار از استقبال گسترده و بی‌نظیر مخاطبان و ثبت‌نام ۱۰۴۰ اثر در این دوره از جشنواره خبر داد. 

دبیر جشنواره ملی نقش تن‌ پوش ضمن ابراز امیدواری در خصوص افزایش سطح کیفی آثار جشنواره در این دوره توضیح داد:‌ برای دستیابی به کیفیت مطلوب آثار در این دوره، داوری دو مرحله‌ای تدارک دیده شده است. به این معنی که ابتدا آثار جهت شرکت در نمایشگاه داوری اولیه می‌شوند. پس از این مرحله مشاورانی از اساتید و هنرمندان برجسته به منتخبین مرحله اول جهت بهبود اجرای نهایی اثر معرفی خواهند شد. سپس بعد از اجرای نهایی آثار، داوری نهایی و انتخاب برگزیدگان جشنواره صورت می‌گیرد. 

وی در ادامه افزود: در صورت تمایل شرکت‌کننده منتخب داوری مرحله اول، او می‌تواند از مشاوره این اساتید بهره ببرد و دبیرخانه جشنواره تلاش کرده تا با استفاده از روش داوری دو مرحله‌ای و بهره‌ گرفتن از نظرات متخصصان این رشته در جهت ارتقای کیفیت آثار جشنواره گام بردارد. 

دبیر جشنواره هشتم نقش تن‌پوش در مورد اعلام نتایج داوری اولیه گفت: طی روزهای ابتدایی خردادماه آتی، اسامی منتخبین داوری مرحله اول و زمان در نظر گرفته شده برای اجرای نهایی طرح‌ها اعلام خواهد شد. همچنین با این افراد از جانب دبیرخانه تماس گرفته می‌شود تا در صورت تمایل، به یکی از مشاورین جشنواره معرفی شوند. 

هشتمین جشنواره نقش تن پوش به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک و حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانوده، معاونت فرهنگی وزات علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و به دبیری امین مختاری در مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها