فرهنگ

جشن امضای آثار نویسنده «مواد لازمش به مقدار کافی» برگزار می‌شود

امروز یکشنبه در نمایشگاه کتاب؛

برنامه دیدار با سیدمحمدحسین حسینی نویسنده کتاب «مواد لازمش به مقدار کافی» امروز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نشر ایجاز به منظور فراهم کردن زمینه تعامل و دیدار با نویسندگان و فعالان ادبی، برنامه دیدار با سیدمحمدحسین حسینی نویسنده، مدرس و منتقد ادبی را برگزار می‌کند.

جشن امضای آثار این نویسنده عصر امروز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت از ساعت ۱۷ در غرفه انتشارات ایجاز در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

طی این دیدار سید محمدحسین حسینی علاوه بر ملاقات با مخاطبان و امضای کتاب «مواد لازمش به مقدار کافی»، با اصحاب رسانه نیز گفت‌وگو خواهد کرد و به سوالات آن‌ها پاسخ خواهد گفت.

کتاب «مواد لازمش به مقدار کافی» اثر سید محمدحسین حسینی با مقدمه‌ای از دکتر سعیده اسداللهی، استاد ادبیات داستانی، با نگاهی نوین به آموزش داستان‌نویسی منتشر شده و مطالب آن حاصل تجربه‌های عملی و آموزشی نویسنده در دوره‌های متعدد داستانویسی در دانشگاه بین‌المللی قزوین و موسسات فرهنگی متعدد است.

طعم ماندگار ادبیات، ساختار شعله‌ای که داستان را می‌پزد، مواد لازم به میزان کافی، نمک روان‌شناسی و اسطوره‌ها، چاشنی فلسفه و جامعه‌شناسی، زبان قوام بخش داستان، جایگاه مخاطب در داستان ما، افزودنی‌های غیر مجاز و… از سرفصل‌های این‌کتاب هستند.

غرفه نشر ایجاز وفصل پنجم در شبستان مصلای تهران راهروی ۲۷ (راهروی آخر) جنب درب شماره ۸۵ واقع شده است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا