تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021

جلسه مشترک فدراسیون تنیس روی‌میز و فدراسیون جهانی برگزار شد 

  • 26 فروردین 1400 - 4:04

دبیر فدراسیون تنیس روی‌میز از برگزاری جلسه مشترک با فدراسیون جهانی برای انجام مسابقات بین‌المللی در سال ۲۰۲۱ در ایران خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فدراسیون تنیس روی‌میز، پیمان حسنی درباره این جلسه گفت: چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه جلسه مشترک فدراسیون تنیس روی‌میز ایران و گابور فلگی مدیر ارشد فدراسیون جهانی تنیس روی میز در امور مسابقات به‌صورت آنلاین برگزار شد و مباحث این مسابقات مورد بررسی بیشتر قرار گرفت چرا که برگزاری این مسابقات با دستورالعمل جدید ارسالی توسط فدراسیون جهانی مستلزم هماهنگی‌های بیشتر بود و در صورت برگزاری، این برای نخستین بار خواهد بود که تنیس روی میز ایران میزبانی چنین مسابقاتی را برعهده می‌گیرید.

پیمان حسنی در ادامه گفت: فدراسیون جهانی تنیس روی‌میز به‌تازگی شیوه‌نامه‌ای برای برگزاری مسابقات بین‌المللی در کشورها را ارائه داده که با توجه به مباحث و موارد مطرح‌شده در این آیین‌نامه لزوم جلسه مشترک بین ایران و فدراسیون جهانی لازم بود تا برخی از بندهای آن مورد بررسی قرار گیرد که خوشبختانه جلسه مفیدی برگزار شد و بزودی تاریخ و محل برگزاری مسابقات اعلام می‌شود.

سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز در پایان گفت : مسئول مسابقات ITTF از ایران بابت اقدام به برگزاری این مسابقات تشکر و قدردانی کرد و گفت فدراسیون جهانی همه همکاری‌های لازم جهت انجام مسابقات دارای رنکینگ در ایران را انجام خواهد داد و قطعاً با توجه به موقعیت کشور شما، رقابت‌های خوبی برگزار خواهد شد.

در این جلسه مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون، علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان، پیمان حسنی دبیر فدراسیون، منصور نوری مسئول حراست فدراسیون و فائزه تبریزی فر مدیر امور بین الملل فدراسیون حضور داشتند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها