جلوگیری از تغییر هویت مشهد به شهر گردشگری

  • 01 آبان 1399 - 16:53

مشهد ـ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه جریان قدرت و ثروت در تلاش است هویت مشهد را زیر سوال برده و شهر زیارتی را به شهر گردشگری تبدیل کنند، خواستار جلوگیری از این تغییر هویت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیداحمد علم الهدی در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی کل ناجا، گفت: وقتی خدا به ما استعدادی داده است باید در راه خودش خرج کنیم، الحمدالله مردم طبق فرموده مقام معظم رهبری خودشان در صف مبارزه با منکرات هستند، دستگاه‌های مختلف به خصوص نیروی انتظامی جلودار این حرکت و همراه مردم هستند تا کسی احساس ناامنی در مواجه با منکرات نداشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی مشهد با اشاره به اینکه متاسفانه جریان قدرت و ثروت در تلاش است که هویت شهر امام هشتم را زیر سوال ببرند و شهر زیارتی را به شهر گردشگری تبدیل کنند، بیان کرد: از شما درخواست می‌کنم که هویت این شهر را حفظ و با منکرات مقابله کنید.

وی بیان کرد: باید همه بخش ها از جمله حوزه علمیه، مردم و دستگاه های اجرایی در احیاء امر امام رضا (ع) بکوشند و با منکراتی که هویت شهر امام رضا (ع) را زیر سوال می‌برد، مقابله کنید.

امام جمعه مشهد افزود: خدا را شکر در این استان ما شاهد هماهنگی بالای دستگاه‌های نظامی و انتظامی هستیم، لذا نتیجه این هماهنگی پیشرفت شهر بوده است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0