تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

جلوگیری از ورود ۵ هزار مسافرخارجی از مرزهای شرقی

  • 13 اردیبهشت 1400 - 17:49

جانشین فرمانده ناجا  گفت: مرزبانان ناجا در راستای پیشگیری از ویروس کرونای هندی از ورود ۵ هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی جلوگیری کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار قاسم رضایی اظهار کرد: نیروی انتظامی هیچ دغدغه‌ای برای ایجاد امنیت پایدار در انتخابات آینده ندارد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی به دلیل تجربه بالا، سازماندهی و پیش بینی‌های لازم در حوزه امنیت پایدار در انتخابات آینده حتی با افزایش صندوق‌های اخذ رأی به جهت فاصله گذاری اجتماعی هیچ دغدغه‌ای ندارد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات مرزبانان نیروی انتظامی در راستای پیشگیری از ویروس کرونای هندی در مرزهای شرقی، تصریح کرد: مرزبانان پرتلاش و غیور نیروی انتظامی در این راستا از ورود ۵ هزار مسافر خارجی که اغلب بنگلادشی، پاکستانی، افغانستانی و هندی بوده اند، جلوگیری کردند.

سردار رضایی با اشاره به شکسته شدن رکورد کشف موادمخدر در جهان از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از کشف بیش از یک هزار تن انواع مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و افزود: از وزارت خارجه انتظار می‌رود نسبت به پیگیری لازم از مقام‌های بین المللی برای پاسخگویی در رابطه با خون‌های به ناحق ریخته شده شهدا در جلوگیری از ورود این موادمخدر اقدامات لازم را انجام دهند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها