جلیلی: آیت‌الله مصباح چون کوهی استوار در دفاع از نظام اسلامی می‌ایستاد

  • 13 دی 1399 - 9:06


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی با تسلیت ارتحال آیت‌الله مصباح تصریح کرد: ایشان با شجاعتی ستودنی چون کوهی استوار، در دفاع از نظام اسلامی می‌ایستاد و در رویارویی با فتنه‌ها و انحرافات واهمه‌ای از هجمه‌ها نداشت.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سعید جلیلی، عضو شورای‌عالی امنیت ملّی در پیامی ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی، عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

متن پیام سعید جلیلی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا للّه و انا الیه راجعون

عالم ربانی و فقیه انقلابی حضرت آیت الله مصباح یزدی پس از یک عمر مجاهدت خالصانه به دیدار معبود شتافت.

امروز جهان اسلام در سوگ متفکری بزرگ و سالکی سترگ است که حیات علمی خود را صرف عمق‌بخشی به معرفت دینی و دعوت همگان به حرکت در صراط مستقیم  نمود. حیات پربرکت ایشان آکنده از کوشش برای تحقق اسلام ناب و پیرایش آن از کژی‌ها بود.

پارسایی والای ایشان در پروای از خداوند متعال و نهراسیدن از غیرخدا، از آن بزرگوار شخصیتی ممتاز در ساحت انقلاب اسلامی ساخته بود که با شجاعتی ستودنی چون کوهی استوار، در دفاع از نظام اسلامی می‌ایستاد و در رویارویی با فتنه‌ها و انحرافات واهمه‌ای از هجمه‌ها نداشت.

ایشان یاری توانا برای حضرت امام و مقام معظم رهبری بود که در بزنگاه‌های سخت با تمام سرمایهٔ گران‌سنگ علمی خود  متواضعانه به میدان می‌آمد و پیروی عملی از ولایت را به همگان می‌آموخت.

درود و رحمت الهی بر ایشان و با پیامبر و خاندان گرامی‌اش محشور باد.

سعید جلیلی

۱۳دی۱۳۹۹

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0