تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

جنازه ۲ معدن‌چی محبوس در طزره یافت شد

  • 16 اردیبهشت 1400 - 21:04

دامغان- مدیرعامل البر شرقی شاهرود از یافتن اجساد دو معدن‌چی محبوس در معدن زغالسنگ طزره به دلیل ریزش تونل خبر داد و گفت: تلاش برای زنده یافتن این دو فرد بی‌نتیجه ماند.

منصور شریف در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه پنج روز از ریزش تونل در یکی از مسیرهای معدن زغال سنگ طزره در شمال دامغان گذشت و در نهایت پیکر بی‌جان دو معدن‌چی محبوس شده یافت شد، تاکید کرد: میلاد روشنایی و سیداصغر افضلی دو کارگر ۳۰ و ۳۵ ساله معدن طزره جان خود را متأسفانه از دست داده‌اند.

وی افزود: حادثه معدن زغال‌سنگ در حدود ساعت ١٢ ظهر روز شنبه ١١ اردیبهشت ماه در تونل شماره ٤٢ معدن طزره در کارگاه استخراج k ١٣ پیشرو، هنگام استخراج و به دلیل ریزش ناگهانی سقف کارگاه رخ داد و بعد از پنج روز جست‌وجو متأسفانه پیکر این کارگران یافت شد.

مدیرعامل البرز شرقی بیان کرد: پنج تیم عملیاتی به صورت ۲۴ ساعته تمام کارهای خود را در معدن تعطیل و فقط به یافتن این دو جوان می‌پرداختند که در نهایت تلاش‌ها برای رسیدن به منطقه‌ای که این دو معدنچی محبوس بودند، بی‌نتیجه ماند و حتی بیش از ۳۰۰ واگن خاک نیز از تونل خارج شد و دو مسیر برای رسیدن به معدنچیان محبوس حفر شد اما حجم آوار بسیار زیاد بود.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها