تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

جهادگران بخشی از کارهای فرهنگی را در فضای مجازی دنبال کنند

  • 14 آبان 1399 - 18:25

بوشهر – عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از فعالیت گروه‌های جهادی، گفت: جهادگران کارهای فرهنگی را در فضای مجازی دنبال کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست گروه جهادی افسران ولایت اظهار داشت: گروه‌های جهادی نقش بسیار مهمی را در محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نیازهای نیازمندان دارند و حمایت لازم از این گروه‌ها باید انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی از طرح‌هایی که به نفع مردم است با جدیت دفاع می‌کنیم، افزود: در مجلس دنبال طرح‌ها و برنامه‌هایی خواهیم بود که تحقق عدالت را فراهم می‌سازند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از این فرصتی که در اختیار داریم به نفع مردم و برای بهبود وضعیت زندگی مردم استفاده خواهیم کرد و اصلاً دنبال رفتارهای انتخاباتی نیستم و نگران این نخواهم بود که دوره بعد رأی بیاورم یا نه.

وی حمایت از نیروهای جهادی و انقلابی را یک ضرورت دانست و ادامه داد: هر جایی که کار در دست نیروهای جهادی و انقلابی بوده به نتایج بسیار خوبی رسیده‌ایم و شاهد تحول در آن حوزه‌ها هستیم.

رضایی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر تشکیل دولت جوان حزب‌الهی اضافه کرد: شک نکنید که اگر مسئولین ما جهادی بودند وضع جامعه بهتر از شرایط کنونی بود.

وی با بیان اینکه همیشه خود را در کنار و همراه نیروهای جهادی می‌بینم، تصریح کرد: یکی از حوزه‌هایی که نیروهای جهادی باید مد نظر داشته باشند، فضای مجازی است و باید در حوزه فرهنگ نیز کار جهادی انجام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر تقویت تولید محتوا برای فضای مجازی تاکید کرد و افزود: دشمن با همه ابزار و ظرفیت‌ها در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی حاضر شده است و ما نیز باید وضعیت فضای مجازی و حوزه فرهنگ را ساماندهی و تقویت کنیم.

وی خواستار تلاش گروه‌های مجازی برای فعالیت بیشتر و بهتر و تولید محتوا برای فضای مجازی شد و ادامه داد: گروه‌های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند تا دشمن فرزندان ما را از ما نگیرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها