سیاسی

جهاد تبیین را باید به منصه ظهور برسانیم

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بر همه ما واجب است تمام تلاش خود را به کار بندیم و جهاد تبیین را به منصه ظهور برسانیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره بهداشت، امداد و درمان این نیرو که با حضور سردار حسن عراقی‌زاده، رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان و مسئولان برگزار شد، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در حوزه جهاد تبیین اظهار داشت: بر همه ما واجب است تا نسبت به انجام این فریضه تمام تلاش خود را به کار بندیم و در عرصه‌های مختلفی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رشد و پیشرفت داشته و اقتدار آفرینی کرده است، جهاد تبیین را به منصه ظهور برسانیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه طرح‌های لبیک، باید اصول فرماندهی این نیرو را به منصه ظهور برسانند، عنوان کرد: باید در هر عرصه‌ای، به تبیین جایگاه ولایت فقیه در جامعه بپردازیم.

امیر حیدری به اصول فرماندهی نیروی زمینی با تأسی از دین اسلام اشاره و خاطر نشان کرد: ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته‌سالاری، سه اصل مهم در فرماندهی این نیرو است و طرح‌های لبیک به عنوان اصول فرعی فرماندهی شمرده می‌شوند.

گفتنی است امیر سرتیپ دوم پزشک حبیب صدر به عنوان رئیس جدید اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش معرفی و از زحمات امیر سرتیپ دوم پزشک بهزاد مؤذنی تجلیل شد.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا