ورزش

جهانبخش: یک بازی سخت با عراق داریم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: مسیری که در مقدماتی جام جهانی داشتیم شرایط تا به حال مثبت بوده است.

به گزارش ایسنا، علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال ایران چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل عراق در انتخابی جام جهانی قطر اظهار کرد: مسیری که در مسابقات مقدماتی جام جهانی داشتیم، خدا را شکر مثبت بود. قطعا شرایط ایده‌آل نیست اما بازیکنانی که در اردو هستند آمادگی لازم را دارند و امیدواریم این بازی را با موفقیت تمام کنیم.

جهانبخش گفت: خدا را شکر در مسیری که در مقدماتی جام جهانی داشتیم شرایط تا به حال مثبت بوده است. می‌خواهیم این مسیر را  رو به جلو پیش ببریم. عراق همیشه قابل احترام و یک رقیب سنتی برای ما بوده است. می‌دانیم که فردا یک بازی سخت خواهد بود. عراق تغییراتی داشته است.

او ادامه داد: متاسفانه چندین بازیکن را به علت کرونا در اختیار نداریم. چندین نفر هم به علت پروازی دیر ملحق شدند. طارمی هم نیامده است. بازیکنانی که در اردو هستند به حدی کیفیت دارند که با تمام قوا به مصاف بازی فردا برویم و این مسیر را با قدرت پیش ببریم. برخی از صعود زودهنگام می‌گویند اما فکر می‌کنم بازی فردا فوق‌العاده مهم و سخت خواهد بود. به امید خدا می‌توانیم بازی فردا را با قدرت برگزار کنیم و شرایط خوبی داشته باشیم تا شرایط صعود ما هموارتر شود و هر چه زودتر به شکل خوبی به پایان برسد. از طرفی هم بتوانیم دل مردم را با رفتن به جام جهانی شاد کنیم و قدم رو به جلویی برای فوتبال کشورمان برداریم.

خبرگزاری ایسنا

دکمه بازگشت به بالا