تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

جوانان کرانه باختری ساکت نخواهند ماند/ انتفاضه در راه است

  • 14 آبان 1399 - 18:33

جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز به شهادت بلال عدنان رواجبه افسر فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی در کرانه باختری واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز به شهادت بلال عدنان رواجبه افسر فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی در کرانه باختری واکنش نشان داد.

در بیانیه جهاد اسلامی فلسطین آمده است: بلال عدنان رواجبه افسر فلسطینی در کرانه باختری که نظامیان اشغالگر وی را در نقطه ایست بازرسی الحواره در جنوب نابلس به شهادت رساندند قربانی سیاست قتل و اعدام شده است که ناشی از تروریسم سازمان یافته ای است که به شهادت افراد بی گناه در پست های بازرسی مرگبار منجر می شود.

جهاد اسلامی فلسطین بیان کرد: در برابر انظار جهانیان و نهادها و سازمان های آن، سریال اعدام با خونسردی از سوی صهیونیستها در کرانه باختری رخ می دهد. جوانان کرانه باختری در برابر ترور و قتل ساکت نخواهند ماند و دست به خیزش و انتفاضه علیه اشغالگران خواهند زد و برای گرفتن انتقام خون افراد بی گناه به پا می خیزند.

گفتنی است که بنا به اعلام منابع محلی، بلال عدنان رواجبه جوان فلسطینی بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی در نقطه ایست بازرسی الحواره در جنوب نابلس در کرانه باختری رود اردن به شهادت رسید.

این شهروند فلسطینی ۲۹ ساله که به عنوان مشاور حقوقی با درجه سروان در اداره امنیت و پیشگیری طوباس در شمال کرانه باختری، امرار معاش می‌کرد، دارای یک فرزند دو ماهه بود.

به گفته این منابع نظامیان رژیم صهیونیستی، اجازه مداخله پزشکی به امدادگران در محل حادثه نداده‌اند تا وی بر اثر خونریزی به شهادت برسد.

مقامات رژیم صهیونیستی مدعی شدند که این افسر فلسطینی به سوی نظامیان صهیونیست از داخل خودرو خود اسلحه کشیده است و نظامیان وی را به گلوله بسته اند.

معمولا نظامیان رژیم صهیونیستی افرادی را به سوی آنها تیراندازی می کنند به حال خود رها می کنند و مانع از اقدامات درمانی آنها می شوند تا بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست بدهند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها