حاجی‌میرزایی: سامانه‌‌ای برای کنترل تمام مدارس غیردولتی ایجاد شد

  • 15 آذر 1399 - 14:25


وزیر آموزش و پرورش از ایجاد سامانه‌ای برای کنترل تمام مدارس غیردولتی خبر داد.


محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، درباره مشکلات معلمان مدارس غیردولتی، اظهار کرد: برخی معلمان مدارس غیردولتی در مورد حقوق‌شان و نحوه ارتباط مدارس با آنها گلایه‌هایی دارند؛ در این راستا یک سامانه‌ای را فعال کرده‌ایم که ان‌شاءالله به زودی اعلام خواهد شد و تک تک مدارس را کاملا کنترل می‌کنیم.

وی با بیان این که مقررات روشن است، اما برخی خلاف آن عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، گفت: حقوق معلمان مدارس غیردولتی طبق مقررات پیش بینی شده است، اما برخی مدارس آن گونه که در مقررات اعلام شده، عمل نمی‌کنند که ما نظارت می‌کنیم و تیم نظارتی‌مان را تشدید خواهیم کرد.

حاجی میرزایی تصریح کرد: در تمام شهرستان‌ها، در تمام مراکز استان‌ها و در مرکز، شورای نظارت داریم که موظف هستند به این مسائل رسیدگی کنند و اگر تخطی شود، حتماً مقابله می‌کنیم.

وی افزود: موسسان مدارس غیردولتی کمک مفیدی به نظام تعلیم و تربیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و باید حقوق معلمان خودشان را محترم بشمارند که حتماً این کار انجام خواهد شد.

به گزارش فارس، برخی مخاطبان این خبرگزاری در سامانه فارس من با ثبت سوژه‌هایی با عناوین «چرا بیمه بیکاری معلمان نیروهای آزاد مدارس غیردولتی پرداخت نمی‌شود؟» و «حقوق معلمان مدارس غیردولتی درایام قرنطینه چگونه پرداخت شود؟» خواستار پیگیری بودند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0