حاج قاسم با کتاب «عمویم سلیمانی» به آمریکای لاتین سفر کرد

  • 17 آذر 1399 - 15:36


انتشارات فانوس دریایی در کشور کلمبیا کتاب «عمویم سلیمانی» که در بردارنده ۲۰ داستان از سردار شهید سلیمانی است برای مخاطبانش ترجمه و منتشر می‌کند.


آنخلیتو ماریا روخاس، مدیر انتشارات فانوس دریایی در کشور کلمبیا در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره انتشار نخستین کتاب با موضوع سردار شهید سلیمانی در آمریکای لاتین اظهار داشت: نخستین کتاب با موضوع سردار سلیمانی به زبان اسپانیایی در آمریکای لاتین با ترجمه خانم مارتا گلزار از کشور مکزیک و ویراستاری اینجانب (آنخلیتو ماریا روخاس) منتشر خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه این کتاب در آمریکای لاتین با نام «عمویم سلیمانی» منتشر خواهد شد، توضیح داد: این اثر پیش از این از سوی انتشارات کتابک منتشر شده و اکنون انتشارات فانوس دریایی فرانسوی این کتاب را نیز در دستور کار قرار داده است.

گلزار اضافه کرد: کتاب «عمویم سلیمانی» در بردارنده ۲۰ داستان از سردار شهید سلیمانی است که برای رده سنی نوجوان در دست چاپ است.

وی گفت: نویسنده کتاب «عمویم سلیمانی» محمدعلی جابری است و تصویرگری آن را نیز میکائیل براتی عهده‌دار است. این کتاب قرار است ابتدا در کشور کلمبیا و پس از آن در دیگر کشورهای آمریکای لاتین منتشر شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0