تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

حاشیه بازی سپاهان و پرسپولیس|جولان کرونا در ازدحام هواداران سپاهان و پرسپولیس +فیلم

  • 19 اردیبهشت 1400 - 20:00


هواداران تیم فوتبال سپاهان پیش از شروع بازی مقابل پرسپولیس، استقبال بزرگی را از تیمشان به عمل آورند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دو تیم فوتبال سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه امشب در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

*هواداران سپاهان با تجمع در مقابل هتل، تیم محبوبشان را تشویق کردند. سپاهانی‌ها در این تجمع از دودزاهای زرد رنگ استفاده کردند و اطراف هتل محل اقامت شاگردان محرم نویدکیا را به رنگ زرد درآوردند.

 

 

*تعداد زیادی از هواداران سپاهان اتوبوس تیم را در مسیر به سمت هتل همراهی کردند. همچنین تجمع هواداران سپاهان در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه نقش جهان باعث شد اتوبوس پرسپولیس با ۳۰دقیقه تاخیر به این ورزشگاه برسد.

*افشین پیروانی پس از خروج از هتل محل اقامت سرخپوشان به هواداران این تیم گفت: از همگی ممنون هستم و تشکر می‌کنم که آمدید اما به دلیل شرایط کرونایی و این شرایط امکان دیدن بازیکنان نیست. سپس هواداران به تشویق افشین پیروانی و بازیکنان تیم پرداخته و یکی از آن‌ها اعلام کر جان خود را به خطر انداخته و برای حمایت از پرسپولیس مقابل درب هتل آماده است. این هوادار ابراز امیدواری کرد بازیکنان پرسپولیس با غیرت خود بتوانند در هر سه جام این فصل موفق باشند.

*عکس بزرگی از محرم نویدکیا به همراه جام قهرمانی، در کنار تصویر بزگی از سردار سپهبد قاسم سلیمانی روی سکوهای نقش جهان قرار دارد.

*محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه اصفهانی، همراه با اعضای تیم سپاهان وارد ورزشگاه نقش جهان شد.

*دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران برای تماشای این بازیبه ورزشگاه می رود.

*در میان طرفداران پرسپولیس که برای بدرقه این تیم به ورزشگاه مقابل هتل تجمع کرده بودند تعدادی خانم هم حضور داشتند.

ازدحام هواداران دو تیم مقابل هتل های دو باشگاه درحالی صورت گرفته که انگار نه انگار کرونایی وجود دارد و هواداران دو تیم بدون توجه به این مسئله کنار هم و نزدیک بهم قرار گرفته اند.

انتهای پیام/هواداران تیم فوتبال سپاهان پیش از شروع بازی مقابل پرسپولیس، استقبال بزرگی را از تیمشان به عمل آورند.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها