تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

حامیان حمله به غزه همان مشوقانِ حمله به یمن هستند

  • 27 اردیبهشت 1400 - 23:41

عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن تأکید کرد که سوریه،حزب الله، ایران و یمن خدمات فراوانی را در راستای کمک به فلسطین انجام داده اند و اتهام زنی به آنها کار نادرستی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفتگو با شبکه المیادین لبنان تأکید کرد که تمامی سران عربی منطقه باید سفرای ایالات متحده را از کشورهایشان اخراج کنند.

البخیتی در ادامه اشاره کرد: «پیام من به طرفداران اخوان المسلمین این است که باید هرچه سریع‌تر کالاهای آمریکایی را تحریم کرده و از ورود آنها به کشورهایشان جلوگیری کنندن.

این عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن همچنین گفت: «سوریه، حزب الله، ایران و یمن خدمات فراوانی را در راستای کمک به فلسطین انجام داده‌اند، و اتهام زنی به آنها کار نادرستی است. به هواداران اخوان المسلمین هم می‌گوئیم که باید در راستای وحدت امت (اسلامی) قدم بردارند و نه در جهت از هم گسستن آن».

البخیتی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه عراق دهه‌هاست بر اهمیت قضیه فلسطین در جهان اسلام تأکید دارد، توضیح داد: «بخشی از هدف ادامه وجود و فعالیت پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق جلوگیری از کمک‌های این کشور به قضیه فلسطین است».

او بیان کرد: «مقاومت فلسطین تاکنون قهرمانانه عمل کرده است. پشت این مقاومت خواهیم ایستاد و ملت فلسطین را ترک نخواهیم کرد. این توقع وجود دارد که گروه‌های مقاومتی عراق هم در عملیات آزاد سازی فلسطین اشغالی مشارکت داشته باشند. نمی‌توان ملت فلسطین تنها گذاشت».

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها