حتی یک واحد تولیدی و صنعتی طی سال جاری در استان تهران تعطیل نشد

  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

تهران- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در سال جاری حتی یک کارخانه یا واحد تولیدی در استان تهران تعطیل و یک نفر نیز بیکار نشده است.

مسعود شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۰ هزار شغل جدید در استان تهران ایجاد شده، که نشان دهنده تحقق بخش قابل قبولی از هدف گذاری ایجاد اشتغال در این استان است.

وی با اشاره به خسارات وارد شده به اشتغال در بخش گردشگری استان تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا افزود: اما در بخش صنعتی و تولیدی شاهد رونق مناسبی بودیم و در این مدت حتی یک کارخانه یا واحد تولیدی تعطیل و یک نفر نیز بیکار نشده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در بسیاری از شهرک‌ها و واحدهای صنعتی درخواست‌هایی برای توسعه و نیز افزایش سرانه برق داریم، که نشان می‌دهد، اوضاع تولید در این واحدها مناسب است.

وی همچنین از بررسی فشرده و اجرایی اسناد توسعه استان با حضور و همراهی رؤسای کمیته‌های برنامه ریزی ۱۶ شهرستان استان تهران خبر داد و گفت: طی هفته‌های آتی مصوبات کمیته‌های برنامه ریزی شهرستان‌های استان تهران ابلاغ شده و در راستای مولد سازی دارایی‌های دولت و ظرفیت‌های فرمانداری‌ها طبق سند توسعه استان تهران گام برخواهیم داشت.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0