حجم ورود وسایل نقلیه به پایتخت افزایش داشته است

  • 02 مرداد 1400 - 11:57

تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: حجم ورود وسایل نقلیه به پایتخت از عصر تا شب گذشته افزایش داشته است.

عادل مصدقی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران (مترو ایران خودرو) به علت کارگاه جاده‌ای ترافیک سنگین هستیم و بقیه محورها نیز دارای ترافیک روان هستند.

وی در خصوص وضعیت جوی استان تهران گفت: هم اکنون آسمان استان صاف و بدون بارش و است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بیان داشت: طی روز گذشته یکم مردادماه بیشترین تردد را با ۱۶۹ هزار و ۸۷۴ تردد در آزادراه تهران – کرج و کمترین آمار را با ۱۴ هزار و ۱۶۲ تردد را در آزادراه تهران- شمال داشته ایم و جمع ورودی استان شامل ۲۳۸ هزار و تردد و ۱۲۱ جمع خروجی استان ۱۸۲ هزار و ۸۰ تردد تخمین زده شده است.

مصدقی در توضیح وضعیت ترافیکی شب گذشته نیز عنوان داشت: طی شب گذشته تردد در محورهای فیروزکوه -دماوند (شلمبه)، آزادراه پردیس -تهران (پل جاجرود)، بومهن -تهران (پلیس راه جاجرود) و محور فشم -زردبند (حاجی آباد) به صورت سنگین به سمت شهر تهران در حال انجام بود و طبق بررسی‌های صورت گرفته حجم ورود وسایل نقلیه به پایتخت از عصر تا شب گذشته افزایش داشته است.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0