تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

حرکت قهقرایی نظام حاکم بر آمریکا در حال آشکار شدن است

  • 16 آبان 1399 - 12:33

همدان-امام جمعه همدان بابیان اینکه در اکثر کشورها انتخابات آمریکا رصد می‌شود و دنیا نظاره‌گر انحطاط سیاسی و اخلاقی دراین کشور است،افزود: حرکت قهقرایی نظام حاکم بر آمریکا درحال آشکار شدن است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی ظهر جمعه در خطبه مکتوب نمازجمعه این هفته همدان گفت: رونمایی از سامانه تیر بار موشکی سپاه نشانه اوج اقتدار در دوران تحریم است.

وی با بیان اینکه این اقتدار مرهون توجه به قدرت داخلی است نه انتظار انتخاب خارجی، افزود: همکاری‌های جدید دولت و سپاه و تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع، نوید بخش کنترل قیمت‌ها و گرانی‌های غیر موجه است.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه امروزه در اکثر کشورها انتخابات آمریکا رصد می‌شود و دنیا نظاره‌گر انحطاط سیاسی و اخلاقی در این کشور است، افزود: حرکت قهقرایی نظام حاکم در آمریکا در حال آشکار شدن است

آیت الله شعبانی گفت: تجربه ما نشان داده که نه دموکرات‌ها به وعده عمل می‌کنند و نه جمهوری خواه‌ها پیمان می‌شناسند بنابراین هر کدام که به قدرت برسند خیری به ما نمی‌رسانند.

وی با بیان اینکه نه امضای کسی را می‌توان تضمین حساب کرد و نه رجز خوانی دیگری را می‌توان جدی گرفت، افزود: شهادت اولین مدافع سلامت همدان مرحومه سیده زهرا موسوی را به خانواده ایشان تسلیت عرض می‌کنیم و امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی قدر دان زحمات کادر درمان باشیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها