حضرت فاطمه زهرا (س) چهره نفاق را افشا کرد

  • 12 دی 1399 - 15:55

شاهرود- امام جمعه شاهرود با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) چهره نفاق را افشا کرد، گفت: این راهی است که رهروی راستین آن یعنی شهید سلیمانی نیز آن را دنبال و توطئه استکبار را خنثی کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس امینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهرود به میزبانی مصلای مدرسه قلعه ضمن بیان اینکه فاطمه زهرا (س) چهره نفاق را افشا کرد، تاکید داشت: همزمانی ایام فاطمیه (س) با سالروز شهادت شهید سلیمانی، اربعین شهید فخری زاده، ۹ دی و حمله موشکی ایران به عین الاسد بیانگر این است که راه فاطمی و ولایی ادامه دارد.

وی شهید سلیمانی را رهرو راستین راه اهل بیت (ع) در راستای افشای چهره نفاق و استکبار دانست و تصریح کرد: شهید سلیمانی دارای ویژگی‌های بزرگی است که ولایتمداری، استکبار ستیزی، عزتمندی به جای ذلت پذیری و… در زمره این ویژگی‌ها است.

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه شهید سلیمانی ابعاد وسیعی را برای مسلمانان و حتی جهانیان و آزادی خواهان دنیا داشت، گفت: شهید سلیمانی یک الگوی بزرگ و یک اسوه برای مقابله با استکبار گران است.

امینی بصیرت، دشمن شناسی، موقعیت سنجی، ولایتمداری و شجاعت، دینداری، حب اهل بیت (ع) و فداکاری و ایثار را در زمره ویژگی‌های شهید سلیمانی دانست و تاکید کرد: شهید سلیمانی حتی با شهادتش هم سبب تا مردم ایران اسلامی و مسلمانان در اقصی نقاط جهان یک پارچه شده و حضوری میلیونی داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از شرایط شهرستان شاهرود، گفت: شاهرود شهرستان مهم و بزرگی است که نباید با سرپرستی فرمانداری اداره شود لذا می‌خواهیم به زودی تکلیف فرمانداری این شهرستان مشخص شود زیرا طولانی شدن این فرایند به مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و… دامن می‌زند و شرایط نامناسبی را پدید می‌آورد لذا از وزارت کشور و استانداری سمنان می‌خواهیم توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، اشاره امام جمعه شاهرود به تغییرات مکرر در فرمانداری شاهرود است به صورتی که در سه سال اخیر سه فرماندار و دو سرپرست در فرمانداری شهرستان شاهرود حضور داشتند که از جمله آنها می‌توان به هاشمی، خرم، محمدی، فخری و جلالی اشاره کرد. بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران به این عدم ثبات مدیریتی در شاهرود اعتراض دارند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0