حضور هفت تیم در لیگ وزنه‌برداری امسال / لیست اسامی تیم‌ها مشخص شد

  • 15 آذر 1399 - 10:11


لیست اسامی هفت تیم حاضر در مسابقات لیگ وزنه‌برداری باشگاههای فصل 99 مشخص شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله رفت رقابت‌های لیگ وزنه‌برداری بزرگسالان باشگاه‌های کشور 19 تا 22 آذر در اهواز و به میزبانی فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

در لیگ امسال نیز هفت تیم (عقاب نیروی هوایی، رعد پدافند، نیروی زمینی ارتش، شرکت ملی حفاری اهواز، مناطق نفت خیز جنوب خوزستان، فولاد خوزستان و گهر زمین سیرجان) شرکت دارند.

لیست اسامی باشگاههای شرکت‌کننده در مسابقات لیگ بزرگسالان باشگاه‌های کشور سال99 به شرح زیر است:

رعد پدافند:
1-رامین ولی پور    2-محمدعلی گرجی    3-علیرضا دهقان      4-فرشاد باقری   5-مهرداد قهرمانی    6-حمیدرضا امن زاده  7-عارف خاکی    8-مهدی رحمانی   9-ابوالفضل خورده بین    10-محمدصادق ارجی سعدی    11-مهرداد حاج باباعلی   12-فردین نادری حور   13-آرمان قربانی     14-محمد محمدی   15-وحید هاشمی    16-مهران قاسم زاده

عقاب نیروی هوایی:
1-حسین نجفی لرستانی    2-افشین ابراهیمی    3-علیرضا جباری     4-مصطفی برومند    5-حسین مختاری   6-فرهاد اکبری  7-سامان افروغ     8-شاهرخ عقیلی خواه   9-محمدمهدی حیاتی    10-آرمین عباسی     11-سالار مرادی      12-جواد حمزه سقا   13-سینا عبدالحسین زاده     14-حسین رضوی باباکلک    15-مهدی دویرانی  16-حسین سعیدی     17-سیدجلال قریشی    18-سیدداود موسوی جراحی     19-ابوالفضل خاکپور 

شرکت ملی حفاری اهواز:
1-رضا دهدار    2-رضا حسن پور   3-صالح چراغی     4-ابوالفضل جمعه پور    5-حسن گل پرور   6-آریا داودی   7-مرتضی بیگلری     8-روح ا… بیرانوند    9-علی مزرعه     10-رسول معتمدی   11-عباس زندی   12-امیر حقوقی  13-محمد اصغرنژاد 14-محسن بهرام زاده     15-مهدی خلجی      16-عباس فخرزارع    17-عرفان جعفری نژاد   18-علی میری

گهر زمین سیرجان:
1-محمد نیری فلاح    2-جابر بهروزی   3-محمد زارعی     4-علیرضا سلیمانی  5-کیانوش رستمی   6-پیمان دهقانی بانگودی   7-کیومرث مقدسی    8-آیت شریفی    9-میرمصطفی جوادی    10-کیا قدمی    11-رضا ایرانمنش بحری      12-علیرضا معینی سده   13-همایون تیموری   14-علی شهسواری   15-امیرمحمد عربی     16-سیدصابر پورسیدیحیی   17-محمدحسین محمدی
18-هادی شهسواری

فولاد خوزستان:
1-رضا روحی    2-رحمان اورامه3    -حسین ابراهیمی    4-میثم چغاز      5-حسین سلطانی    6-علی داودی   7-حافظ قشقایی 8-علیرضا منصوری   9-افشین طاهری    10-یعقوب پشوتنی    11-علی هاشمی    12-سیدایوب موسوی    13-محمدهادی پورحسینی     14-محمد محمدی میان چقا

مناطق نفت خیزجنوب خوزستان:
1-فرید قنبری    2-نوید اصغرزاده    3-صدرا ذوالفقاری    4-امیرسالار عباسی     5-سینا درویش سرشت    6-آریا پایدار  7-ابوالفضل بویری کناری   8-سپهر مردانی   9-نیما امین پوردریائی    10-محمدمهدی ستوده   11-امیرحسین حسین زاده   12-عرفان مرادی چکان     13-امیرحسین الهام      14-رامین الماسی     15-سجاد نیری فلاح    16-علیرضا سپهر    17-اشکان مهمدی18-علی زیدی    19-سیدمحمدجواد حضائی    20-علیرضا اسفنیاری    21-مرتضی حبیبی

نیروی زمینی ارتش:
1-سهیل سفید چقایی    2-مرتضی کریمی دارانی     3-مهدی دروگر دهبازی     4-محمدعلی حقیقی   5-علیرضا جلیلیان    6-مهدی تیترنا     7-کوروش پیری  8-علیرضا کاردانیان     9-فرید فتاحی    10-علی سلامی    11-امین انگوتی    12-نعیم شکری     13-اهورا بابایی    14-حسین رستمی هرسنی    15-مهدی پاپی   16-امیر معتمدی    17-طاها طلوعی    18-رضا سودائی    19-سیدسپنتا حاکم زاده

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0