تاریخ : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021

حل بحران کرونا با بسیج مردمی و تلاش همه دستگاه‌ها

  • 20 آبان 1399 - 16:18

مشهد ـ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: در شرایط امروز کرونا نباید تنها یک دستگاه، مسئول رفع بحران باشد بلکه باید همه مردم و همه دستگاه ها بسیج شوند تا بحران فعلی حل شود.

به گزارش خبرنگار مهر آیت الله سیداحمد علم الهدی عصر امروز در مراسم آغاز طرح شهید سلیمانی با عنوان «طرح مسجد سنگر سلامت و بسیج محلی مقابله با کرونا»، گفت: طرح مسجد سنگر سلامت، طرحی مسجدمحور است که امیدوارم این طرح در تمام کشور اجرا شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه اجرای این طرح و برنامه در استان خراسان رضوی، یک آموزش قابل توجه در حوزه ولایت مداری است، افزود: مقام معظم رهبری در دیدار خود با مسئولان ستاد کرونا کشور فرمودند که «باید هرچه زودتر افراد و بیماران مبتلا به کرونا را تشخیص داد و هرچه زودتر از توسعه بیماری پیشگیری کنیم» لذا در این طرح سعی شده تا فرامین رهبر معظم انقلاب عمل شود و صحبت های حکیمانه ایشان را اجرا کنیم.

آیت‌الله علم‌الهدی همچنین تصریح کرد: اگر سایر مسئولان کشور اینچنین رهنمودهای حکیمانه رهبری را اجرا و عملیاتی کنند تمام مشکلات کشور حل خواهد شد. متاسفانه برخی افراد در عمل کردن به رهنمودهای رهبری کمی زاویه دارند و اگر این زاویه دار شدن نسبت به صحبت های رهبری نباشد، اکثر مشکلات کشور حل میشود.

وی در ادامه افزود: همانگونه که در طول انقلاب یک نهاد واحد و مشخص در رفع مشکلات کشور دخیل نبوده، امروز نیز در طرح مسجد سنگر سلامت، همه مردم و نهادهای انقلابی، مساجد و بسیج پای کار هستند و برای رفع مشکلات تلاش خواهند کرد.

امام جمععه مشهد بیان کرد: شرایط امروز به گونه ای است که نمی شود گفت فقط دستگاه مسئول باید درصدد برطرف بحران باشد بلکه باید همه مردم و همه دستگاه ها بسیج شوند تا این بحران حل شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها