تاریخ : سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021

حماس: ماهر الاخرس، نمونه آشکار اسوه فلسطینی‌ها در برابر اشغالگران است

  • 17 آبان 1399 - 4:37


سخنگوی جنبش حماس با استقبال از لغو اعتصاب غذای اسیر فلسطینی، از او به عنوان اسوه فلسطینیان در تحمیل اراده خود بر اشغالگران صهیونیستی تقدیر کرد.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از آزادی «ماهر الاخرس»، اسیر فلسطینی استقبال کرد و او را الگوی فلسطینی‌ها دانست.

سخنگوی این جنبش «حازم قاسم» در واکنش به خبر لغو اعتصاب غذای بیش از صد روز این اسیر فلسطینی نوشت: «ماهر الاخرس نمونه آشکار الگوی فلسطینی در تحمیل اراده خود بر اراده اشغالگر متکبر را به‌نمایش گذاشت و این اشغالگر حتی در شرایط زندان و بازداشت هم نتوانست او را شکست دهد».

«ماهر الاخرس» اسیر فلسطینی که از ۱۰۳ روز پیش در اعتراض به حکم بازداشت اداری خود اعتصاب غذا کرده بود، عصر جمعه پس از موافقت رژیم صهیونیستی با آزادی او در ۲۶ نوامبر جاری دست از اعتصاب غذا کشید و گفت که مدت زمان باقیمانده تا آزادی خود را برای درمان در بیمارستان سپری می‌کند.

انجمن فلسطینی«نادی الاسیر» در بیانیه‌ای گفت: «پس از گذشت ۱۰۳ روز از کارزار دلاورانه اعتصاب غذای ماهر الاخرس اسیر مبارز فلسطینی، اراده این زندانی بر ظلم زندانبانان پیروز شد.»

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها