تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

حمایت‌های لازم جهت تسریع در احداث متروی اسلامشهر صورت می‌گیرد

  • 10 آبان 1399 - 16:59

اسلامشهر- سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به حرکت مطلوب چرخ پروژه‌های عمرانی در سطح استان‌تهران گفت: حمایت‌های لازم جهت تسریع در احداث متروی اسلامشهر صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغی پیش از ظهر شنبه در بازدید از مراحل ساخت و احداث خط مترو اسلامشهر که با حضور مسعود مرسلپور، فرماندار و حسین طلا، شهردار اسلامشهر برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حمایت‌های لازم جهت تسریع در احداث متروی اسلامشهر صورت می‌گیرد.

سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: از تمامی راهکارهای قانونی برای کمک به این پروژه مهم که رفاه بیشتری برای مردم اسلامشهر به دنبال دارد استفاده خواهیم‌کرد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه علیرغم تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی چرخ پروژه‌های عمرانی در سطح استان‌تهران و کشور همچنان در حرکت است گفت: باید اخبار مربوط به این پروژه‌های امید بخش به اطلاع مردم عزیز اسلامشهر و استان‌تهران برسد.

چراغعلی در ادامه این سفر نیم روزه به اسلامشهر از پروژه‌های زیربنایی شهرستان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این پروژه مهم و استراتژیک شهرستان اسلامشهر قرار گرفت.

گفتنی است که در ادامه از پروژه کمربندی شمالی اسلامشهر که عملیات اجرایی آن توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) آغاز شده بازدید شد و در ادامه ضمن بازدید از بوستان شش و نیم هکتاری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درختی را به یاد این شهید والا مقام در این بوستان غرص کرد، همچنین بازدید از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر نیز آخرین برنامه سفر عبدالرضا چراغلی به شهرستان اسلامشهر بود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها