حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی پاکستان–کراچی

  • 27 شهریور 1400 - 14:34


صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان در خارج از کشور، از حضور مستقل آنها در نمایشگاه‌های بین‌المللی پاکستان – کراچی حمایت می‌کند.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، نمایشگاه‌های بین‌‌المللی پاکستانکراچی طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در حوزه‌های صنعت و ماشین آلات، انرژی‌های تجدیدپذیر، خودرو و حمل و نقل و خودروهای برقی پاکستان – کراچی برگزار می‌شود و طی آن شرکت‌های دانش بنیان ایرانی می‌توانند با حمایت صندوق نوآوری به صورت مستقل در این نمایشگاه حاضر شوند.

علاقمندان جهت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند به سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های  ۰۵۱۳۶۰۲۸۹۲۹ و ۰۹۳۷۰۲۰۱۰۵۳ تماس بگیرند.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی است؛ در این راستا واحد توانمندسازی صندوق در سال ۱۴۰۰ نیز حمایت خود را از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی ادامه داده است.

لازم به ذکر است، میزان حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور هر شرکت دانش‌بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه‌های تاییدشده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداقل ۳ نمایشگاه قابل استفاده) است تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

 

 انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0