حمله تیم ورامین را خنثی کردیم/ حریف با سرویس‌های ما دچار مشکل شد

  • 12 دی 1399 - 16:10

سرمربی تیم والیبال سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل تیم شهرداری ورامین گفت: با سرویس‌هایمان تیم شهرداری ورامین را دچار مشکل کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم سپاهان با نتیجه سه بر صفر تیم شهرداری ورامین را شکست داد.

رحمان محمدی‌راد سرمربی تیم والیبال سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری ورامین گفت: این پیروزی را به مجموعه سپاهان تبریک می‌گویم. با توجه به مشکلی که برای لیبرو تیم شهرداری ورامین در ابتدای بازی پیش آمد، با سرویس‌هایمان این تیم را دچار مشکل کردیم.

وی ادامه داد: درصد دریافت تیم شهرداری ورامین، پایین بود و در دفاع عملکرد خوبی داشتند. در ادامه موفق شدیم حمله حریف را که نقطه مثبت آنها بود، خنثی کنیم و آنها را تحت تأثیر قرار دادیم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان درباره ویدئو چک نیز گفت: با استفاده از ویدئو چک، آرامش به بازی‌ها برگشت، همه به نظر داور احترام می‌گذارند و این آرامش باعث افزایش سطح کیفی کار بازیکنان و مربیان می‌شود.

محمدی‌راد در پایان گفت: همه تیم‌ها فصل سختی را در پیش دارند. در همین هفته ابتدایی متوجه شدیم که تیم‌ها نقاط ضعف خود را پوشش داده‌اند و در ادامه باید حواسمان را جمع کنیم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0