تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

حمیداوی:کاربری زمین فوتبال را تغییر دادند تا بیرون‌مان کنند!

  • 11 آبان 1399 - 20:14

فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو گفت که زمین تمرینات تیم فوتبال این باشگاه را تغییر کاربری داده‌اند تا به نوعی آنها را از این محل بیرون کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه شهر خودرو مشهد، در جلسه‌ای که صبح امروز (یکشنبه) با حضور مدیران باشگاه شهر خودرو و مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد، تفاهم‌نامه واگذاری زمین چمن تمرینی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) به امضا رسید. در این جلسه که با حضور حمیداوی مالک، علیپور قائم مقام و سیدمهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو و تاج فیروز مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی و مولایی مدیر ورزشگاه امام رضا (ع) در دفتر این مجموعه ورزشی برگزار شد، با امضای تفاهم‌نامه‌ای زمین چمن تمرینی این مجموعه جهت آماده‌سازی تیم شهر خودرو برای حضور در لیگ برتر، در اختیار این باشگاه قرار گرفت.

حمیداوی در این باره گفت: ماه‌های زیادی است که تیم شهر خودرو برای انجام تمرینات با مشکلات زیادی مواجه است، چراکه مالک جدید زمین چمن منزل‌آباد به دنبال تغییر کاربری آن است و علاوه بر این به دلیل مدت زیادی که تمرینات در آنجا برگزار شده است، دیگر کیفیت چندانی ندارد. ما هر کاری که می‌توانستیم انجام دادیم تا زمین منزل‌آباد را مالکان جدید تغییر کاربری ندهند و حداقل یک زمین تمرینی فوتبال دیگر در مشهد وجود داشته باشد، اما این اتفاق نیفتاد و ما را از آنجا به نوعی بیرون کردند تا زمین فوتبال را خراب کنند و به جای آن پروژه ساختمانی را به اجرا برسانند. از این موضوع خودمان هم ناراحت هستیم.

وی ادامه داد: فصل قبل برای در اختیار گرفتن زمین تمرینی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) جلسات خوبی را برگزار کردیم و از همان زمان نیز تربیت بدنی آستان قدس با مدیریت جناب تاج فیروز، عملیات بهسازی چمن زمین شماره دو را آغاز کردند و خوشحال هستیم که بالاخره در مشهد یک زمین تمرینی باکیفیت را در اختیار داریم و باید از آقای تاج فیروز به‌عنوان مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی تشکر ویژه کنم.

مالک شهر خودرو تصریح کرد:  یک تیم برای حضور در مسابقات نیاز به ابزار و زیرساخت‌های بیشتری دارد و بارها اعلام کردیم که اگر در این شهر یک زمین را در اختیارمان قرار دهند خودمان آن را تجهیز می‌کنیم که هنوز گویا این صحبت ما را کسی نشنیده است. بارها عنوان کرده‌ام که این تیم مربوط به من نیست و به نام مشهد و مردم این شهر است. ما در بخش فنی با حضور سیدمهدی رحمتی مشکلی نداریم و می‌دانیم و یقین داریم که او و دستیارانش و بازیکنان با تمام توان در لیگ حاضر خواهند شد تا بتوانیم دوباره مردم را خوشحال کنیم.

حمیداوی خاطرنشان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی هزینه کردن بسیار سخت است، اما برای اعتلای نام مشهد و تیم شهر خودرو و هواداران پرشورمان هرکاری از دست‌مان بربیاد انجام می‌دهیم. ما برای انعقاد قرارداد همین زمین تمرینی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) هم اگر بگویم هزینه بیشتری نسبت به سایر زمین‌ها متحمل شدیم سخنی به گزافه نگفته‌ام، اما خوشحالیم که در همین شهر مشهد بالاخره شاهد یک زمین تمرینی باکیفیت بودیم، هرچند که بابتش پول هم پرداخت کردیم. دوباره تکرار می‌کنم که اگر در مشهد یک زمین را به باشگاه شهر خودرو بدهند ما ظرف مدت کوتاهی آن را تبدیل به یک کمپ تمرینی مرغوب می‌کنیم، هرچند این حرف را طی این ماه‌های گذشته همیشه تکرار کرده‌ام خبری از مسئولان نشده است، اما امیدوارم این بار اتفاق خوبی برای شهر خودرو رخ بدهد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها