تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

حوزه‌های امتحان نهایی در شادگان ۲ برابر افزایش یافت

  • 26 اردیبهشت 1400 - 19:54

شادگان- سرپرست فرمانداری شادگان، بر سلامت دانش آموزان تأکید کرد و گفت: حوزه‌های امتحان نهایی در این شهرستان، دو برابر افزایش یافت.

امید صبری پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای سلامت دانش آموزان، تعداد حوزه‌های امتحان نهایی و حوزه‌های امتحانی پایه نهم در شهرستان شادگان، دو برابر افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه امتحانات حضوری از ۲۷ اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز می‌شود، بیان کرد: امسال تعداد ۲۱ حوزه امتحان نهایی برای پایه نهم و دوازدهم در شادگان وجود خواهد داشت.

صبری پور ادامه داد: به جز پایه نهم و دوازدهم که با توجه به اهمیت این دو پایه، آزمون حضوری دارند، آزمون برای سایر پایه‌های تحصیلی غیرحضوری است که در بستر شبکه شاد انجام می‌شود.

وی، بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری امتحان‌های نهایی پایه نهم و دوازدهم دانش آموزان در این شهرستان تأکید کرد و افزود: ۲۱ حوزه امتحانی برای برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان شادگانی در این دو مقطع تحصیلی پیش‌بینی شده است.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان شادگان، امتحان‌های سایر پایه‌ها و مقاطع تحصیلی این شهرستان از طریق شبکه شاد و به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها