تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

حکومتی که بر “خون” نهاده شد؛ ۲۷۰۰ ترور در سال‌های ابتدایی تأسیس رژیم غاصب صهونیستی + فیلم

  • 17 اردیبهشت 1400 - 14:59

روزنامه‌نگاران، رهبران مذهبی و دانشمندان کشورهایی که از فلسطین حمایت می‌کردند، طعمه ترورهای ناجوانمردانه‌ای شدند که مستقیماً توسط اسرائیل هدایت می‌شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نیروی شبه نظامی صهیونیسم با کشتار و غصب سرزمین‌های مردم فلسطین، رژیم غاصب صهونیستی را تأسیس کرد. دادگاه عالی اسرائیل، این ترورهای دولتی که بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ ترور در ۲۷ سال بود را اقدامی پیشگیرانه دانست و با حمایت از عوامل این جنایت هدفمند، دامنه آن را به خارج از مرزهای فلسطین اشغالی کشاند. روزنامه‌نگاران، رهبران مذهبی و دانشمندان کشورهایی که از فلسطین و آرمان قدس حمایت می‌کردند، طعمه ترورهای ناجوانمردانه‌ای شدند که مستقیماً توسط اسرائیل هدایت می‌شد. 

اسرائیل با مصونیت کامل از قوانین بین‌المللی دست به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران و اقدامات خرابکارانه در کشورمان زد، اما تحولات جهانی و منطقه‌ای نشان می‌دهد که نابودی این رژیم غاصب و آزادی فلسطین بسیار نزدیک است. 

فرهنگسرای رسانه با همکاری رایزن فرهنگی ایران در سوریه با انتشار یک موشن گرافیک به جنایت‌ها و ترورهایی که اسرائیل در سال‌های عمرش مرتکب شده است، پرداخت. در زیر این تولید تصویری را می‌بینید: 

 

رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , راهپیمایی روز قدس ,

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها