تاریخ : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 6 شوال 1442 Monday, 17 May , 2021

خانه تهران توسط شهرداری ساخته می‌شود

  • 11 آبان 1399 - 12:17


شهرداری تهران با رأی اکثر اعضای شورای شهر ملزم به ساخت و ایجاد خانه تهران شد.


به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،  در صحن امروز شورای شهر یک فوریت طرح الزام شهرداری به ساماندهی موزه‌های زیر مجموعه آن مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و اعضای شورا نظرات‌شان را در مورد این طرح اعلام کردند.

احمد مسجدجامعی به عنوان موافقان اجرایی این طرح اظهار داشت:‌شهرداری پایتخت 50 موزه دارد که برای نگهداشت آنها سال‌هاست هزینه‌های فراوانی انجام داده است.

وی افزود: متأسفانه اداره موزه‌های زیر مجموعه شهرداری به صورت یکپارچه و با برنامه‌ریزی انجام نگرفته در حالی که هم سازمان فرهنگی هنری شهرداری و هم برخی شهرداری‌های مناطق موزه‌داری می‌کنند.

این عضو شورای شهر تهران گفت:‌هم‌‌افزا نبودن این موزه‌ها علیرغم هزینه‌های بالا جهت نگهداشت آن دردسرساز شده و برخی از این موزه‌ها حتی بازدید به اندازه ماه‌های سال هم ندارند و این به نوعی اتلاف سرمایه‌ها به شمار می‌رود.

سرانجام یک فوریت طرح الزام شهرداری به ساماندهی موزه‌های تحت مدیریتش با رأی اکثریت شورای شهر به تصویب رسید.

در ادامه صحن امروز شورای شهر احمد مسجدجامعی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا طرح الزام شهرداری به ایجاد خانه تهران را در صحن شورا مطرح کرد.

در ادامه محسن هاشمی بیان داشت: به دلیل اینکه کرونا شیوع پیدا کرده و موضوعات قابل طرح فراوان است باید از این مسائل روشن هر چه سریع‌تر عبور کنیم.

سرانجام فوریت طرح الزام شهرداری به ایجاد خانه تهران نیز با رأی مثبت اکثر حاضران در صحن شورا به تصویب رسید.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها