خبرنگاران و رسانه های گیلان در عرصه محرومیت زدایی حضور فعال دارند

  • 13 آذر 1399 - 22:26

رشت- رئیس بسیج رسانه گیلان گفت: خبرنگاران و رسانه های گیلان در عرصه محرومیت زدایی حضور فعال دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی پارسا عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از روند ساخت این واحد مسکونی در فومن با اشاره به این حرکت جهادی، اظهار کرد: خبرنگاران و رسانه در کنار رسالت اصلی خود که آگاهی بخشی و اطلاع رسانی است، باید در حوزه محرومیت زدایی هم قدم بردارند.

وی ادامه داد: حرکت جهادی رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه‌های مختلف بویژه محرومیت زدایی می‌توانند بازتاب خوبی به همراه داشته و منجر به ترویج این فرهنگ در سایر اقشار شود.

رئیس بسیج رسانه گیلان، پیشرفت فیزیکی این پروژه را ۳۵ درصد برآورد کرد و ادامه داد: تاکنون ۲۰ میلیون تومان برای ساخت این مسکن در فومن هزینه شده و نیازمند همکاری و مشارکت خیران و ارگان‌های خدمات رسان برای ادامه این پروژه هستیم.

وی یاد آور شد: در این شرایط حساس کرونایی و به هم ریخته شدن اوضاع اقتصادی جامعه، توجه به قشر آسیب پذیر و محروم باید در اولویت قرار گیرد.

نیازمند اعتبار ۱۰۰ میلیونی برای تکمیل مسکن محرومین

الهام حیدری مسئول بسیج رسانه فومن نیز که پیگیر ساخت یک واحد مسکن محرومین در این شهرستان است، اظهار کرد: با مشارکت بسیج، سپاه و خیرین شهرستان حرکت ارزشمندی برای ساخت این پروژه آغاز شده که با استمرار این حرکت، به نتیجه ختم می‌شود.

به گفته وی، برای ساخت و تکمیل این پروژه حدود به ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

حرکت بسیج رسانه در راستای ساخت مسکن محرومین و همچنین محرومیت زدایی، اقدام ارزشمندی است که نشان داد می‌توان در کنار انجام رسالت و تعهدات حرفه‌ای رسانه، گام‌های ارزشمند دیگری از این قبیل برداشت، اگر چه اصحاب رسانه و خبرنگاران گیلان در اوج شیوع کرونا تاکنون، یکی از سنگربانان و سنگرسازان جبهه سلامت بودند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0