• امروز : سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 27 July - 2021

«خجسته» رئیس هیات داوران جشنواره کتاب و رسانه شد

  • 05 آبان 1399 - 10:47


با حکم دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، حسن خجسته به‌عنوان رئیس هیات داوران این دوره از جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، امیدعلی مسعودی دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، حسن خجسته را به‌عنوان رئیس هیأت داوران این دوره از جشنواره مذکور منصوب کرد. مسعودی همچنین رجبعلی سالاریان را به عنوان رئیس هیأت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه منصوب کرد.

حسن خجسته دانشیار گروه رادیو دانشکده تولید دانشگاه صدا و سیما است و سردبیری برنامه‌های صبحگاهی «سلام، صبح بخیر»، «سلام تهران» و معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، مدیر گروه اجتماعی رادیو تهران و… را در کارنامه کاری خود دارد. او ده‌ها کتاب و مقاله در زمینه رادیو ترجمه و تالیف کرده‌است که از جمله آنها می‌توان به  جامعه‌شناسی رادیو، جامعه‌شناسی رادیو و رسانه، مدیریت رسانه، جامعه، موسیقی، رادیو و… اشاره کرد.

رجبعلی سالاریان هم دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی، مدرس دانشگاه، مدیر گروه روابط عمومی و امور فرهنگی در دانشگاه است و مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران  را نیز برعهده دارد.

آیین پایانی نوزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه و معرفی برگزیدگان، همزمان با بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در روزهای آبان‌ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code