• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

خدمت به مردم افتخار سپاه است

  • 30 مهر 1399 - 12:10

گمیشان- دبیر قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت زدایی سپاه با بیان این که خدمات به مردم افتخار سپاه است، افزود: در تمامی حوادث تلاش کردیم در کوتاه ترین زمان در کنار مردم قرار بگیریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید ضیاء‌الدین حزنی پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح ۱۰۰ واحد مسکونی گمیشان اظهارکرد: سپاه در همه حوادث و اتفاقات کمک به مردم را جزو وظایف و ماموریت های قانونی خود تلقی کرده و همواره در کنار مردم بوده است.

وی با بیان اینکه خدمات به مردم افتخار سپاه است، افزود: در زلزله، در طوفان و در سیل تمام توان خود را به کار گرفتیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت رسان مردم باشیم.

حزنی بیان کرد: مردم اگر از اقدامات ما احساس رضایت داشته باشند خداوند هم از ما راضی خواهد بود و ما باور داریم یکی از بالاترین عبادات خدمت به مردم است.

دبیر قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت زدایی سپاه اظهارکرد: یکی از اقدامات ارزشمندی که در استان گلستان صورت گرفت این بود که ما همگی با همدیگر و کنار یکدیگر کار کردیم و سپاه استان های خراسان رضوی و گیلان به عنوان معین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این استان فعالیت داشتند.

حزنی با بیان اینکه در زمان کرونا همراه مردم بودیم، اضافه کرد: در حال برنامه ریزی برای پروژه بزرگ توزیع جهیزیه برای مردم شریف و نجیب استان هستیم تا از نظر معیشتی هم کنار مردم باشیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.