• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

خروج خودروهای پلاک بومی از سمنان ممنوع است

  • 29 تیر 1400 - 15:27

سمنان- رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه از خروج خودروهای پلاک بومی استان به تهران جلوگیری می‌شود، گفت: به این منظور پلیس در میدان ایوانکی استقرار یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ تقی کبیری ظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه بر حسب مصوبه ستاد ملی کرونا، تهران از جمله شهرهای قرمز کرونایی مشخص‌شده است، ابراز داشت: به منظور پیشگیری از سرایت هر چه بیشتر از خروج خودروهای بومی استان سمنان به تهران جلوگیری خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه به این ترتیب خروج خودروهای بومی از استان سمنان در ورودی ایوانکی ممنوع است، افزود: پلیس برای کنترل بیشتر این ورودی و خروجی در میدان ایوانکی استقراریافته است.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان ضمن بیان اینکه با خودروهای متخلف برخورد می‌شود، ابراز داشت: خودروها در صورت تخطی به مقصد بازگردانده شده یا مشمول اعمال جریمه یک‌میلیون تومانی خواهند شد.

کبیری بابیان اینکه هم‌اکنون تردد در محورهای استان سمنان روان و عادی است، اضافه کرد: از شهروندان و هموطنان درخواست می‌شود چنانچه می‌خواهند به شهر خود تهران بازگردند آن را به‌روزهای پایانی موکول نکرده و حتی امکان از تردد خودداری کنند تا مشمول جریمه و بازگشت به مقصد نشوند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.