تاریخ : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ 9 ذو القعدة 1442 Friday, 18 June , 2021

خطر مسیحیت صهیونیزم بیشتر از داعش است

  • 16 آبان 1399 - 17:22

مشهد ـ دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق گفت: مسیحیت صهیونیزم یا اوانجلیست بسیار بدتر از گروهک‌هایی مانند القاعده و داعش هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ یوسف ناصری، امروز در همایش مجازی بین‌المللی «جهان در افق ظهور»، گفت: بین شیعیان و برخی اهل سنت اختلافی راجع به تولد امام زمان(ع) وجود دارد، برخی اهل سنت بر این باور هستند که امام عصر هنوز متولد نشده است، این اختلاف بین یهود و مسیحیت نیز وجود دارد و برخی یهودیان نیز بر این باورند که مسیح هنوز متولد نشده است.

دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق ادامه داد: بین مذاهب اهل سنت و شیعه اشتراکات زیادی وجود دارد و اختلاف چندانی بین این دو نیست، لذا برای ظهور باید همدل و یکصدا بود.

وی همچنین افزود: مسیحیان صهیونیست در آمریکا که حدود صد میلیون نفر جمعیت دارند، کنیسه‌ای را در این کشور تاسیس کرده و بسیار به ظهور و منجی بشریت معتقد هستند.

شیخ ناصری با بیان اینکه بسیاری از مشاوران سیاسی کاخ سفید نیز از همین مسیحیان صهیونیست هستند، اظهار کرد: آنها تسلط زیادی در سیاست کشور آمریکا دارند، این افراد از اسرائیل به شدت حمایت کرده و در پی آن هستند تا تسلط کافی را در خاورمیانه نیز داشته باشند.

وی همچنین گفت: این مسیحیان، بیشتر از آنچه که به‌دنبال نفت و منابع طبیعی و مالی کشور عراق باشند، از نظر اعتقادی به دنبال تصرف این کشور هستند. مسیحیت صهیونیزم یا اوانجلیست بسیار بدتر از گروهک‌هایی مانند القاعده و داعش هستند. 

دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق همچنین افزود: آمریکایی ها در زمان حضور در عراق شدیداً دنبال امام زمان(ع) و دستگیری یا کشتن ایشان بودند، آنها به دنبال سرنخ و شواهدی برای قتل ایشان بودند.

 وی همچنین گفت: اوانجلیستها به شدت به آخرالزمان معتقد هستند تا جایی که اگر نتوانند با جنگ سخت و کشتار نظامی به اهداف خود برسند، از جنگ و کشتار بیولوژیکی انسانها استفاده کرده تا به اهداف شوم خود برسند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها