خلعتبری زمان خداحافظی خود با فوتبال را اعلام کرد

  • 04 مرداد 1400 - 10:10
خلعتبری زمان خداحافظی خود با فوتبال را اعلام کرد

اصفهان-مهاجم تیم فوتبال سپاهان از تمدید قرارداد خود با باشگاه سپاهان برای فصل آینده لیگ برتر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خلعتبری بامداد دوشنبه بعد از مصاف سپاهان و ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌دانستیم بازی خیلی سختی مقابل ذوب آهن داریم، متأسفانه شرایط تیم خوب نبود و بازی سختی بود زیرا می‌دانستیم جایگاه واقعی ذوب آهن اینجا نیست.

وی افزود: ذوب آهن از لحاظ بازیکن نیز قوی است اما در اول فصل از داوری ضربه خوردند وگرنه جایگاه واقعی این تیم با مجتبی حسینی حداقل در هفت هشت تیم بالای جدول است.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: شرایط جدول به نحوی بود که به نتیجه این بازی احتیاج داشتیم که تا روز آخر به قهرمانی امیدوار باشیم. ذوب آهن نیمه اول عالی بازی کرد و چند موقعیت خوب ایجاد کرد که تبدیل به گل نشد و ما توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: من مطمئنم ذوب آهن هفته آخر بازی خود را در اصفهان می‌برد و در لیگ می‌ماند واقعاً حق این تیم این جای جدول نیست و از بازی که امروز از آنها دیدیم این نباید به لیگ یک سقوط کند.

قهرمان نشویم تقصیر خودمان است

خلعتبری تصریح کرد: متأسفانه یکی دو بازی امتیازات بدی از دست دادیم، در تبریز مقابل ماشین سازی و مقابل سایپا و پیکان هم امتیاز از دست دادیم و اگر قهرمان نشویم به خودمان باخته‌ایم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم.

وی افزود: محرم فصل اول مربیگری خود را سپری کرد و بسیار نیز تأثیرگذار بود و ما هم تلاش خود را کردیم و سه امتیاز دیگر با ۶۵ امتیاز که مد نظرمان بود فاصله داریم مطمئناً هفته آخر نیز برای پیروزی تلاش می‌کنیم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان در خصوص احتمال تمدید قرارداد خود با سپاهان گفت: احتمالاً قرارداد خودم را یک فصل دیگر با سپاهان تمدید کنم و فکر می‌کنم فصل بعد فصل آخر بازی من باشد و در سپاهان با فوتبال خداحافظی کنم.

به هفته آخر امیدواریم

همچنین وینگر چپ تیم فوتبال سپاهان بعد از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: دربی اصفهان همیشه شرایط خاصی را داشته و خدا را شکر که توانستیم در یک بازی خوب بازی را ببریم و به هفته آخر امیدوار باشیم.

وی افزود: دوست داریم هفته آخر یک قهرمانی به مردم خوب اصفهان هدیه کنیم که واقعاً لیاقت آنها بیش از این چیزهاست و همیشه برای ما سنگ تمام گذاشتند.

رضا میرزایی ادامه داد: هر موقع برای تیم بزرگی مثل سپاهان بازی می‌کنم بیشترین تلاش را کردم زیرا بازیکن باید بداند لباس چه تیمی را پوشیده و همیشه روی فرم عالی باشد زیرا مردم و مسئولین همه از آن انتظار دارند.

وی اضافه کرد: برای تشکر از هواداران فقط می‌توانم با بازی خوبم آنها را خوشحال کنم، زیرا من از جنس آنها هستم و ۱۴-۱۳ سال است برای سپاهان بازی کردم و از حمایت هواداران خیلی خوشحالم.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0