خلعتبری: نویدکیا انگیزه زیادی دارد و ما به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم/ سایپا را می‌بردیم وضعیت‌مان عالی می‌شد

  • 15 آذر 1399 - 13:19

مهاجم تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد، زردپوشان اصفهانی در فصل جاری به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنند.

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: من از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و متأسفانه دو بازی قبلی را از دست دادم. البته خدا را شکر می‌کنم که این مصدومیت به خیر گذشت و اتفاق بدتری برایم رخ نداد. بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان هم در تمرینات گروهی سپاهان شرکت خواهم کرد.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان با اشاره به عملکرد این تیم در چهار هفته گذشته تصریح کرد: ما در بازی اول نمایش خوبی نداشتیم و مقابل گل‌گهر شکست خوردیم، ولی دو برد پیاپی برابر آلومینیوم اراک و تراکتور وضعیت تیم را بهتر کرد. اگر سایپا را می‌بردیم شرایط ما با کسب سه برد پیاپی عالی می‌شد، ولی الان هم وضعیت‌مان بد نیست و تلاش می‌کنیم تا در ادامه فصل نتایج خوبی بگیریم. این هفته هم یک بازی سخت با نفت مسجدسلیمان داریم، ولی امیدوارم تیم با دست پر به اصفهان برگردد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان می‌تواند بعد از چند فصل قهرمان لیگ برتر شود؟»، اظهار داشت: ما بازیکنان خوبی داریم و هدایت تیم را هم محرم نویدکیا برعهده دارد که با انگیزه بالا دنبال موفقیت در سپاهان است. تمامی مربیان سپاهان کاربلد و باتجربه هستند و مدیرعاملی مثل آقای ساکت هم در کنار تیم است، ضمن اینکه مدیرعامل کارخانه هم از تیم حمایت می‌کند.

 

خلعتبری ادامه داد: ما به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم. البته تیم‌های دیگر هم چنین هدفی دارند، ولی قهرمان شدن در لیگ برتر برای هر تیمی که چنین هدفی دارد سخت است. ما باید سخت تلاش کنیم و امیدوارم در نهایت اتفاقات خوبی برای سپاهان رخ دهد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0