خلیفه اصل: لیگ برتر جایگاه اصلی استقلال خوزستان است/ بودجه ما نسبت به سال گذشته کمتر شده است

  • 30 مهر 1399 - 12:26

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت که اعضای این تیم تلاش می‌کنند آبی‌های خوزستان را به جایگاه اصلی خود یعنی لیگ برتر بازگردانند.

امیر خلیفه اصل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار داشت: اردویی دو هفته‌ای را در تهران پشت سر می‌گذاریم. سه بازی تدارکاتی داشتیم و روز یکم آبان به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌رویم. پس از آن هم تمرینات خود را در اهواز ادامه می‌دهیم. اردوی بسیار خوبی داشتیم و بازیکنان تا حدودی به هماهنگی رسیدند.

وی در مورد بازیکنان فصل گذشته استقلال خوزستان که این تیم را ترک کرده‌اند، تصریح کرد: بیشتر بازیکنان ما از تیم جدا شدند و به لیگ برتر رفتند که برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. به همین دلیل تیم دیگری ساختیم و اکنون تعدادی بازیکن باتجربه و باانگیزه داریم که تا حدودی موفق هم بودیم. حدوداً 60 درصد آماده مسابقات شدیم و باشگاه هم تمام بازیکنان موردنظر ما را جذب کرده است. در آینده یکی دو بازیکن دیگر به خدمت می‌گیریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد شرایط این تیم برای صعود به لیگ برتر فوتبال بیان کرد: کار بسیار دشواری برای صعود داریم و تنها می‌توانم قول بدهم که برای کسب بهترین نتایج و صعود به لیگ برتر، تمام تلاش خود را خواهیم کرد. رئیس کارخانه، مدیران باشگاه، اعضای کادر فنی و بازیکنان یکدل شدیم. خیلی خوش‌بین هستم که امسال اتفاقات خوبی رقم بزنیم و استقلال خوزستان را به جایگاه اصلی‌اش که لیگ برتر است، برسانیم.

خلیفه اصل درخصوص شرایط مالی باشگاه استقلال خوزستان به تسنیم گفت: سال گذشته بدهی زیادی داشتیم که مدیران باشگاه آن را به حداقل رساندند. بودجه امسال ما نسبت به فصل گذشته کمتر شده و نابسامانی‌های فوتبال هم باعث شده است به دنبال ستاره‌ها نرویم. ما تیمی ساختیم که همه بازیکنان در یک سطح باشند و فکر می‌کنم در یارگیری خیلی خوب عمل کردیم. از لحاظ سخت‌افزاری و اردو هم شرایط بسیار خوبی داشتیم. فکر می‌کنم باشگاه تا جایی که می‌توانست به ما کمک کرد و از مسئولان تشکر می‌کنم.

« قیمت بازیکنی که سال گذشته 100 میلیون تومان داشت، پنج برابر شده و الان 500 میلیون تومان می‌خواهد.»، وی درباره افزایش قراردادها در لیگ دسته اول، این جمله را بیان و خاطرنشان کرد: برخی باشگاه‌های لیگ دسته اول هم به این موضوع دامن زدند و پول‌های بزرگی دادند که کار برای برخی تیم‌ها مانند ما که بودجه‌ای محدود داشته و حامی خصوصی ندارند، مشکل‌ساز شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه گلایه‌های خود از برخی باشگاه‌های لیگ یکی تصریح کرد: این باشگاه‌ها بودجه حداکثری دارند و بازیکنان باکیفیتی می‌گیرند، اما هزینه ما محدود است و بودجه‌مان هم نسبت به سال گذشته کمتر شده است. با این وجود نسبت به سال گذشته تیم خوبی ساختیم و دنبال ساختن یک تیم هستیم، نه ستاره. دوندگی و جنگندگی بازیکنان در لیگ دسته اول اهمیت فراوانی دارد و تلاش کردیم همه بازیکنان ما سرباز باشند، نه فرمانده.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0