خواکین فینیکس ناپلئون می‌شود/ باردیگر مقابل دوربین ریدلی اسکات

  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳

بازیگر تحسین شده نقش «جوکر» این بار در نقش ناپلئون بناپارت بازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ددلاین، خواکین فینیکس در فیلم بعدی‌اش با عنوان «کوله‌پشتی» در نقش ناپلئون بناپارت ظاهر می‌شود. این فیلم را ریدلی اسکات برای استودیوهای قرن بیستم کارگردانی می‌کند.

به این ترتیب فینیکس که قبلاً در «گلادیاتور» در برابر دوربین ریدلی اسکات رفته بود، بار دیگر با این کارگردان همکاری می‌کند.

عنوان «کوله‌پشتی» از این گفته انتخاب شده که می‌گوید ستاد یک ژنرال در کوله هر سرباز وی نهفته است.

«کوله‌پشتی» فیلمی غیراقتباسی است که گفته شده نگاهی شخصی به زندگی ناپلئون دارد و با نگاهی به خاستگاه وی و بالا رفتن سریع و بی‌ریشه وی تا امپراتوری؛ او را از زمانی که فرمانده ارتش بود تا مسیری را که برای رسیدن به امپراتوری طی کرد تصویر می‌کند. در عین حال که رابطه او با همسر و تنها عشق واقعی زندگی‌اش یعنی ژوزفین نیز در این فیلم بررسی می‌شود، اما تمرکز اصلی اسکات در فیلم نبردهای بزرگ ناپلئون و جاه‌طلبی فوق‌العاده وی و توانایی‌های ذهن استراتژیک او به عنوان یک رهبر نظامی خواهد بود.

فیلمنامه «کوله‌پشتی» به قلم دیوید اسکارپا نوشته شده که برای اسکات فیلمنامه «همه پول‌های دنیا» را نیز نوشته بود.

فینیکس که برای بازی در «جوکر» موفق به کسب جایزه اسکار شد پس از آن به فیلم جدید «مایک مایلز» پیوست.

جدیدترین فیلم ریدلی اسکات «آخرین دوئل» است که به تازگی فیلمبرداری آن در ایرلند به پایان رسید. فیلم «گوچی» فیلم بعدی کارنامه اسکات خواهد بود که وی در آن به سراغ ترور ماریتزیو گوچی در سال ۱۹۹۵ توسط همسرش می‌رود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0