سیاسی

دادستانی تهران به ارتقاء ایمنی بازار بزرگ و گزارش گیری مستمر از دستگاه‌های مسئول ورود کرد

معاون دادستان تهران گفت: با توجه به وضعیت نا‎ایمن بازار تهران و وقوع آتش سوزی های مکرر ،دادستانی تهران از منظر حفظ حقوق عامه به موضوع ورود و با دعوت از نمایندگان سازمان های مسئول، کارگروه ویژه ارتقاء ایمنی بازار را به منظور گزارش گیری مستمر از وضعیت و نظارت بر عملکردها تشکیل داده است.


به گزارش ایلنا، مرتضی تورک با اشاره به تشکیل جلسه ای در همین رابطه در دادستانی تهران اظهار کرد: در جلسه با شهردار منطقه ۱۲ تهران، مدیران سازمان آتش نشانی، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران، شرکت توزیع برق تهران بزرگ، سازمان نظام مهندسی کشور، اتاق اصناف تهران، اداره کل اوقاف و امور خیریه و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران وضعیت خطرناک بازار بزرگ مورد بررسی قرارگرفت.

وی یادآور شد: در این جلسه با اخذ گزارش از کلیه دستگاه ها و ادارات حاضر در خصوص وضعیت ایمنی بازار و عوامل خطر ساز آن، بر لزوم توجه ویژه و پیگیری مستمر نسبت به اصلاح نقاط آسیب پذیر و خطرساز تأکید شد.

معاون دادستان تهران افزود: با توجه به گستردگی موضوع مقرر شد کارگروه ویژه ارتقاء ایمنی بازار در دادستانی تشکیل شود و در جلسات هفتگی آن بررسی موضوعات خطرناک، پیگیری جهت رفع عوامل خطرساز و اجرای دستورالعمل های ایمنی اعلام شده از سوی سازمان آتش نشانی به طور مستمر در دستور کار باشد.

 


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا