تاریخ : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021

داماد پلدختری بازداشت شد/ پلمب ۴ واحد صنفی متخلف

  • 14 آبان 1399 - 17:03

پلدختر- فرمانده انتظامی پلدختر از بازداشت داماد پلدختری حین برگزاری جشن به خاطر عدم رعایت مصوبه ستاد کرونا خبر داد.

سرهنگ همایون بخشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: داماد پلدختری که در یکی از روستاهای شمال این شهرستان علی رغم هشدارهای مکرر مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم‌های عروسی و عزا به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا به برگزاری آئین عروسی و برپایی تجمع اقدام کرده بود، توسط نیروی انتظامی بازداشت شد.

وی افزود: اقدام به تجمع و برگزاری مراسم‌های عروسی و ترحیم به معنای عدم تمکین عوامل برگزار کننده نسبت به مصوبات و دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا است و برابر قانون با آنان برخورد قضائی می‌شود.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: با توجه به اینکه برگزاری هر گونه تجمع و مراسم جشن و ترحیم موجب عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، انتقال و انتشار ویروس کرونا و افزایش شیوع این بیماری می‌شود با برگزارکنندگان این گونه اجتماعات برخورد قاطع می‌شود.

سرهنگ بخشی افزود: در این راستا متصدیان چهار واحد صنفی در پلدختر به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برابر مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، دستگیر و بازداشت شدند و مغازه‌های آنها با حکم قضائی پلمب شد.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی با متولیان و برگزارکنندگان اجتماعات از قبیل مراسم‌های عروسی و عزا در هر نقطه شهر و روستا هیچ گونه مسامحه‌ای نخواهد کرد و با توجه به وضعیت فوق حاد شهرستان با آنها برخورد می‌کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها