دانشگاهیان از کشورهای مخالف عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تجلیل می‌کنند/ راه‌اندازی پویش «دانشجویان ابراهیم»

  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷


پویش « دانشجویان ابراهیم» با حضور دانشجویان کشورهای جهان اسلام و با هدف قدردانی از دولت و ملت کشورهایی که حاضر به همدستی با حاکمان جنایتکار آمریکا و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نشدند، راه اندازی شد.


به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف پویش « دانشجویان ابراهیم» با حضور دانشجویان کشورهای جهان اسلام و با هدف قدردانی از دولت و ملت کشورهایی که حاضر به همدستی با حاکمان جنایتکار آمریکا و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نشدند، راه اندازی شد.

بر همین اساس دانشجویان بسیجی فردا ساعت 8 صبح روبه‌روی سردر دانشگاه صنعتی‌ شریف جمع خواهند شد و بعد از برگزاری ویژه برنامه های کوتاهی در میدان آزادی، در لانه جاسوسی سابق آمریکا حضور پیدا خواهند کرد تا با اتوبوسی که منقش به پرچم کشور فلسطین است، برای تقدیر از مردم و دولت های کشورهای یمن، پاکستان، فلسطین به سوی سفارت این کشورها حرکت کنند.

دانشجویان بعد از حضور در سفارتخانه کشورهای یاد شده، یک نامه به همراه یک شیشه حاوی خاک فلسطین را به سفرای کشورها هدیه خواهند داد.

از آنجایی که  تمرکز این برنامه بر روی مسئله قدس و اهمیت آن برای مسلمانان جهان است، دانشجویان در این حاضر در برنامه تصویر شهدای جهان اسلام را در دست خواهند داشت.

لازم به ذکر است این برنامه با هماهنگی با نهادهای مربوطه و با رعایت مسائل بهداشتی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0